Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáradtsággal kapcsolatban ez...

Fáradtsággal kapcsolatban ez miért van?

Figyelt kérdés
Több mint 8 órát alszom, és amikor felkelek mégis úgy érzem magam egész nap, mintha leütöttek volna. Aztán estére kezdek felélénkülni, hajnalra pedig már olyan éber vagyok, hogy le sem lehet ütni. Aztán rászánom magam, hogy lefeküdjek, (mivel nem kéne sokáig fenn lenni) elalszom, felébredek, és ugyanott vagyok, mint előző nap. (mármint fáradtan ébredek, kókadt vagyok, és estére kezdek felélénkülni) Az is jellemző mostanában, hogy késő délután kidőlök 1-2 órára, mert nem tudok már fenn lenni.
2010. júl. 20. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ember egészséges bioritmusa szinkronban van a nap mozgásával. Ezen nem lehet büntetlenül erőszakor tenni. Nappal sose fogod magadat annyira kialudni, mint ahogy éjjel, sötétben sikerülne.
2010. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem alacsony a vérnyomáod véletlenül::Én is vagyok úgy néha ,hogy alszom 10 órát és álmossabb vagyok mint amikor lefeküdtem...máskor meg elég 1-2 óra,hogy kipihenjem magam!!:D
2010. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

nem voltál mostanába más időzónába?

akkor is szokott ilyesmi lenni

szerintem pár napig próbáld ki hogy olyan fél 10 körül lefekszel ( vagy legalábbis ne tul későn ) nekem ez használni szokott és általába visszaállok

2010. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla. Ha az lenne iskolai orvosi vizsgálaton csak kiderült volna, nem? (Iskolaidőben bár lefeküdtem 22-23 körül, és 6-kor keltem, a buszon és az óraközi szünetek alatt is a padon fetrengtem.)
2010. júl. 20. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:

sztem vashiány vagy vitaminhiány, el kéne menned dokihoz, hogy kérjen vérképet laborból (vér- és vizelet alapján)


plusz sportolnod kéne


32N

2010. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!