Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma nem mentem suliba és ha...

Ma nem mentem suliba és ha nem a körzeti háziorvosomhoz megyek az ad igazolást esetleg kiir még pár napra?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha beteg voltál, igen.


Ha lógtál, akkor nagyon remélem, hogy nem...

2011. febr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:Dkösz..amugy beteg vagyok:)
2011. febr. 28. 11:27
 3/13 A kérdező kommentje:
nincs lázam csak náthás vok meg fáj a torkom meg ilyenek akkoris kiir?
2011. febr. 28. 11:27
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha szarul érzed magad mond el neki, esetleg volt lázad mond azt is. Pár napra így kiír. Jobbulást!
2011. febr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
oksi köszi szépen
2011. febr. 28. 11:40
 6/13 A kérdező kommentje:
nem adott igazolást -.-:)
2011. febr. 28. 14:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Mai napra sem? Ez érdekes. Nálunk, ha elmész hozzá aznap, mert akármi bajod van, aznapra KELL adnia igazolást!! Anyukádnak szólj, hogy menjen el veled. Ilyen nincs. Csak, ha tényleg nem vagy beteg! Mit mondtál neki, s ő mit mondott?
2011. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy szerdáig ne mennyek suliba..aztán szerdán mennyek el a háziorvosomhoz és akkor ő ad visszamenöleg igazolást..mellesleg azt is mondta ..mert ugy léptem be h ugye nem baj h nem ide tartozok körzetileg és mondta h hát de ..és h mindegy akkor már ne mennyek el beirnak agépbe meg minden..

sztem a k*cs*g orvos egy szemét *eci és .sz*pat eléggé unszimpatikus volt. am lehetett rajtam hallani h nem vok a toppon azt is mondtam h hánytam reggel..

2011. febr. 28. 14:20
 9/13 anonim ***** válasza:

De miért mentél oda, ha nem tartozol oda körzetileg???


Az orvosnak akkor igaza volt... Szerinted ő ingyen fog majd dolgozni, csak azért, mert te szépen nézel rá?


Az orvos azért kap pénzt, ha az oda tartozó embereket vizsgálja, látja el. TAJ szám alapján fogja kapni a pénzt. Ha nincs érvényes TAJ szám - nincs pénz. Te dolgoznál ingyen? Pláne, ha esetleg utána mindenki ingyen járna oda? Te csak egy eset voltál, jah. De ha napi 50 ember menne oda, akiért nem kap pénzt?...


Gondolkodás nem megy annyira, mint más a francba küldése, azt már látom...

2011. febr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amikor tanultam, én is mentem olyan dokihoz, ahova nem is tartoztam! És minden szó nélkül kaptam igazolást is, ha kellett! Emberség...
2011. márc. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!