Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan írtsam ki a tetűt a...

Hogyan írtsam ki a tetűt a hajból?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 19:53
1 2
 11/14 anonim válasza:
sűrű fogú fésű jó ötlet
2009. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nittifor...igen...rá van írva,hogy a serkékben lévő kicsi tetűt is kinyírja,és akkor csak a "döglött" serke lesz a hajban.Tehát ha elkerüli a figyelmedet,akkor se kel már ki az a serke.Ettől nem kell félni.

Én pár éve Nittifort vettem mert kis unokatesónk nálunk volt pár napot,és ottaludt,mikor felkelt,olyan szinten volt tele a párna élő tetűvel,hogy majd kijött a gyomrom.Haja teli volt serkékkel(sötétbarnán könnyű észrevenni),és Nittiforral befújtuk,aztán gyorsan hazavittük a gyereket.Hogy használt-e,fogalmam sincs,de legalább nem fertőzött meg minket:)

A törülközője(hajmosás után)is durván terítve volt élő gusztustalanságokkal.P edig orvosi lapon azt olvastam,hogy egy nem elhanyagolt fejen kb.10-15 élő állat van,és persze serkék is lehetnek elszórtan.Na ez a rokonomra nem volt igaz.Ennél sokkal nagyobb számban buliztak a fején.

2010. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Picksant is érdemes kipróbálni, természetes hatóanyagokat tartalmaz, sokat nem veszítesz vele
2011. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 puszti laura válasza:
Nagykoru vagy mar?Ha igen akkor fesd at masik szinre a hajad azok a mergek amik a hajfestekbe vannak tuti biztos hogy kiirtsak.Jelenleg en is ebben szenvedek dehat mit lehet tenni?CSAK KIIRTANI!!!(neharagudj ha valaamit nem jl irtam itt szerbiaba ahol en elek eleg nehez megtanulni magyarul mert itt a legtobb nep szerb)MEGEGYSZER BOCS!
2014. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!