Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan írtsam ki a tetűt a...

Hogyan írtsam ki a tetűt a hajból?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Elég nehéz..De ha elmész a gyógyszertárba ott kaphatsz tetüirtót.Egyébként én még ajánlom a fodrászt hogy menj el hozzá és ugyis majd kiszárítja a tetüket amikor száritja.De ha bírod akkor otthon is meg lehet pörkölni őket csak figyelj hogy mindenhol megpörköld a hajad.

Remélem tudtam segíteni egy kicsit.

2008. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy veszel tetűirtót, szükséges, de nem elég. A serkéket ki kell szedegetni, egyenként. Másképp biztosan visszajönnek sajnos.
2008. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Annak idején Nittifornak hívták azt az oldatot, amit a fejünkre kellett kenni, amikor tetvesek lettünk és kiirtotta a kis dögöket, meg a serkéket is. De ha bemész egy gyógyszertárba, biztosan adnak valami hasonló készítményt.
2008. júl. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
60%
nekem azt hiszem benzinnel irtottak ki kicsit kellemetlen de eltunnek(:
2008. júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Benzin vagy tetűirtószer!!!De gyorsan mert mindenki elkapja tőled!!!És tényleg le kell a serkéket húzni a hajadról EGGYESSÉVEL!
2008. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Nittyfor legalább 3 napig, a serkéket tényleg le kell szedni.A körülötted lévőket is feltétlen le kell kezelni megelőzésképpen.
2008. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Nekünk egy pár éve volt ugyanez a problémánk,a lányomnak fenékig érő haja volt az egész osztály tetves lett.A többiek levágatták a hajukat,de én megmondtam a védőnőnek,hogy más hülyesége miatt nem vagyok hajlandó levágatni.(Ugyanis mindenki irtotta a tetűt ahogy tudta,csak azok nem akik behozták az osztályba)Csakhogy amikor sikerült leirtani a dögöket kikeltek a serkék és kezdhettük elölről.Végül felhívtam a bőrgyógyászatot és elmondtam,hogy nem akarom levágni a gyerek haját,de már egy ideje nem bírom kiirtani a tetűt.

Azt mondta: Vegyek Nittyfor-t kb 4 üveggel,higgyem el annál jobb nincsen.Egy üveggel dörzsöljem be a haját és egy szatyrot kössek a fejére,hogy az összes haja alatta legyen.Ekkor a Nittyfort nem érő hajtincsben elbújó tetvek is kénytelenek megdögleni.Kb egy másfél óra múlva vegyem le a zacskót és fésüljem ki sűrű fésűvel a haját.Ezt kb 4 naponta ismételjem meg amíg el nem fogy a 4 üveg Nittyfor.Viszont fontos lenne,ha a többiek is megcsinálnák az osztályban.Nekem így sikeresen eltűntek a tetvek és szerencsére az a család is aki a tetveket terjesztette.Remélem neked is sikerül.

2008. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
ez hülyeség.nem kell lehúzgálni a serkéket. ha régóta tetves,akkor többszáz serke van a hajában. a nittyfor megöli a serkéket is,így ki sem tudnak kelni.
2009. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ecetes fésűvel jól át kell fésülni a hajat, vagy hajsűtővassal, hajvasalóval a hajtőtöl kezdve átvasalni az egészet. Nagyon hatásos.
2009. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
majonézzel. Láttam egy műsorban!
2009. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!