Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Serkém van, hogyan irtsam?

Serkém van, hogyan irtsam?

Figyelt kérdés
Sajnos elkaptam,,,, 14 éves vagyok és eddig még sose volt..... Olyan emberektől szeretnék véleményeket hallani akik biztosak abba amit mondanak :) Vettünk irtószert és az lenne a kérdésem, hogy a szer lehozza a serkéket is vagy csak a tetűket?? Tetűm az nincs :) Előre is nagyon szépen köszönöm!!!
2011. febr. 28. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
A serkéket le kell szedegetni a hajról. Nagyon rá vannak tapadva, simán fésüvel nem tudod kiszedni.
2011. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szer csak megöli a serkéket, de azokat még le is kell húzni a hajról, mert a tetű odaragasztja őket.

Ha máskor is jársz ilyen emberek közelében és nem akarsz visszafertőződni kend be két hetente a fejed az irtószerrel, addig véd.

2011. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek igazán nagyon szépen köszönöm, el se tudjátok hinni, hogy mennyire kétségbe esetem....:S Amúgy a barátnőmtől kaptam el akivel csak azért foglalkoztam, mert sajnáltam, és neki már évek óta van tetűje....(mindenki piszkálta és én megvédtem, hát megkaptam a jutalmam...) Többet nem ülök mellé, és még1x nagyon szépen köszönöm a normális válaszokat :))))
2011. febr. 28. 17:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahol serke van, ott tetű is van.Valószinüleg több kezelés is kell majd mert egy alkalom nem fogja kiirtani a tetveket,és a serkéket sem.A lányomnak (5é)3 hónapig nem tudtuk kiirtani,kb.16 ezer forint ment el az irtószerekre,aminek a 90%-a sz@rt sem ért.Majd a serkéket egyenként kellett lehúzogatni a hajáról.Még szerencse,hogy nyáron volt mert oviba sem mehetett volna addig.
2011. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon kevés volt, és a tetűk eltűntek belőle amikor hajat mostan, nagyon alapos voltam és anya lehúzgálja őket.
2011. márc. 1. 14:34
 6/7 A kérdező kommentje:
még annyi lenne a kérdésem, hogy a szer az ki írja őket? Tehát már a serkék nem élnek?
2011. márc. 1. 14:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap anya lehúzkodta a nagy részét, ma meg átnézi hátha hagyott valamennyit.
2011. márc. 1. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!