Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Igaz, hogy aki munkanélküli,...

Igaz, hogy aki munkanélküli, még neki kéne a 0 Ft-os bevételéből havonta TB-t fizetnie maga után?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Munkanélküliként lehet kérni, hogy fizessék helyetted, és ha lesz munkád, akkor levonják majd a fizetésedből.
2013. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amíg van értékesíthető vagyontárgya - pl.: ingatlan, gépkocsi - addig igen. Utána kérheti az önkormányzattól, hogy vállalja át.
2013. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok munkanélküli, csak kérdeztem.


Amúgy mi van akkor ha megszünteti az illető a bankszámláját és az egyéb vagyontárgyait is elajándékozza családon belül.

Akkor le kell ülnie börtönben a díjat?

2013. jún. 19. 09:34
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja értem. De valami olyat olvastam itt, hogy ha a családtatok havi bevétele 28500 Ft/fő fölött van akkor az önkormányzat sem vállalja át.


Pl ha szülő kap nyugdíjat, akkor az már annak számít?

2013. jún. 19. 09:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell börtönbe menni. Mondom, hogy majd visszafizeted, ha lesz munkád.
2013. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én meg mondom, hogy nem én vagyok az érintett. (De mindegy a kérdés szempontjából... Ha ez megnyugtat feltételesen lehetek én is.)

És azt hol, kitől kell kérni?

2013. jún. 19. 09:37
 7/7 anonim ***** válasza:

szia!


Ha van közmunka, akkor menjél el. A 2 közmunka közötti szünetben, ha kapod a 22800Ft-ot, akkor fizeti a Munkaügyi Központ a tb-det. Tapasztalat.

2013. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!