Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől lehet ez? SOS (folyt lent)

Mitől lehet ez? SOS (folyt lent)

Figyelt kérdés
Nagyon sokat köhögök voltam orvosnál vele mert beteg voltam most meg ez a száraz köhögés fáj a tüdöm mindenem és kaptam gyogyszert és elfelejtettem és ráittam ma egy 1 liter pezsgőt meg energia italt lehet valami bajom belöle du 4 kor ittam szédülök egy kicsit még meg néha hányinger meg ugye ez a köhögés://
2013. máj. 3. 22:25
 1/8 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok dohányzok és már régóta érzem hogy néha furcsán üt a szivem szivelégtelenség is lehet?:'((
2013. máj. 3. 23:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Először is alkohol energiaitallal? Gratulálok! Már ettől is lehetsz rosszul.De,ha codein tartalmú gyógyszert kaptál, az rátesz még egy lapáttal.Mostanra már jobban lehetsz,de ilyen baromságokat máskor sem érdemes csinálni!
2013. máj. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jól vagyok már csak a száraz köhögés ami nagyon nem kell://
2013. máj. 4. 08:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Az előttem lévő hozzászólóval egyet kell értenem. A legrosszabb (vagy legalábbis az egyik legrosszabb) dolog, amit tehettél ilyen betegen, hogy alkoholt és energiaitalt is ittál, ráadásul délután!

Amúgy az orvos mire gyanakodott, úgy értem milyen betegségre kaptál gyógyszert?

Nem vagyok orvos, de a hányinger tutira az alkoholtól volt. Az pedig ha fáj a tüdőd, az nem jó. A száraz, fájdalmas köhögés akár tüdőgyulladásra is utalhat rosszabb esetben, de ezt így látatlanban nem lehet megállapítani, ehhez vizsgálat szükséges. Szerintem semmiképp se vedd félvállról ezt a köhögést.

2013. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem veszem fél vállról de már kezd elmulanni ugy veszem észre:)
2013. máj. 5. 00:04
 6/8 anonim ***** válasza:
A szívelégtelenségtől ne félj! 17 éves korban,eddigi betegség nélkül nincs ilyen bajod.
2013. máj. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jóó ma is köhögtem de nem annyit de néha rámjön nagyon de jobb mint volt 3napja
2013. máj. 5. 12:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Néha a gyógyulás után még hetekig,hónapokig fennmaradhat a köhögés. De eszembe jutott még valami.Igyál kalcium pezsgőtablettát,legalább 3-at naponta,elképzelhető,h allergia áll a háttérben.
2013. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!