Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kinek milyen élménye van a...

Kinek milyen élménye van a Garat mandula kivételkor?

Figyelt kérdés
Milyen érzés kinek mennyire fájt? Én altatva szeretném és 16 éves vagyok

2013. ápr. 30. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nem fogják altatva csinálni, már csak gyerekeknek csinálják altatásban, illetve pl. valamilyen értelmi fogyatékkal rendelkező embereknél, vagy olyanoknál akiknél valami oknál fogva csak úgy lehet. Viszont ne aggódj, apámnak is csinálták, azt mondta, úgy elkábították előtte, azt se tudta hol van.

Nekem is nemsokára kiveszik.... azt mondják csak utána fáj eléggé, de rengeteget kell inni és attól jobb

2013. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha olyan orvosod van, akkor elaltatnak, DE ne hidd, hogy jobb!

Az élmény persze nem megrázó, viszont amikor felébredsz, nincs benned fájdalomcsillapító, nem fokozatosan kezded el érezni, mint a helyi érzéstelenítésnél, hanem egyből és az sokkal rosszabb, mint az érzéstelenítés. Nem ez lesz életed legjobb élménye, de sokan túlélték már, kibírható műtét. Utána enni kell sok pogácsát, kenyeret és fagyit, 4 napig vagy kórházban, aztán 2 hétig fáj.

2013. ápr. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!