Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy bírtátok ki a vastagbéltü...

Hogy bírtátok ki a vastagbéltükrözést?

Figyelt kérdés

Nekem 3 éve kétszer is megpróbálták, de annyira fájt, hogy abba kellett hagyni. Nagyon kanyargósak a beleim. Most megint előírtak a vizsgálatra, mert én hülye belementem miután vagy 10 percig győzködött az orvos. Eddig nem próbálták Dormicummal, most elvileg azt kapok, meg vénásan Espumisant, Hogy bírtátok ki a fájdalmat?? Én már most ki vagyok bukva tőle.:,(

Amúgy csak simán vérezgetni szoktam, meg néha hasmenés stb. Így is most műtöttek egy trombotizált külső aranyérrel, ki vagyok már most bukva a vizsgálattól. Adjatok erőőőt, mondjátok el ti hogy éltétek túl!! Ha előtte nem alszok éjszaka, és vizsgálat előtt még altatót is beveszek, akkor kiüthetem magam? Amennyire feszkós leszek, tuti nem érzem majd meg simán a Dormicumot.



2013. ápr. 25. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én seduxent kaptam vénásan, jót aludtam közben.
2013. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem Dormicumot adtak, semmit nem éreztem.
2013. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is Dormicum volt, már nem emlékszem mivel keverve, és totál kiütött. Semmire sem emlékszem, csak arra hogy beadták a bódítót, majd utána arra, hogy felébredek.
2013. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy bírtam ki hogy nagy levegőt vettem hogy túlélem és ennyi. Ha fájt is nem szégyen szólni, nyögni, sőt!. Ez egy ilyen vizsgálat és kész. Ha túl vagy rajta pedig röhögsz az egészen.
2016. nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!