Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy elfogyott...

Volt már olyan, hogy elfogyott télen a tüzelő? Hány fok volt a lakásban? Hogy bírtátok? Hogy védekeztetek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Még szüleimmel laktam,akkor volt,2000-es évek eleje.

Pénz nem volt hozatni,igy közeli erdőbe mentünk,és szedtük össze amit letört a vihar.

Illetve rokonnak volt erdője,amiből el lehetett hozni a maradékot,miután ők elszállitották a bútorgyártásra felhasználható részét.

2013. jan. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mar volt de halisten 1 2 nap de az is borzaszto volt!!

Ha gyerekek vannak akkor segitseget kell kerned!!

Ha nem akkor pedig ajtok ablakok hoz rakjal pokrocokat igy nem jon be annyi felesleges hideg,aztan a nap tulnyomo reszeben mozogj mindig csinalj valamit,vagy esetleg a takaro alatt legyel.

ha ugy vagy mint en voltam szoval 1-2 nap akkor vannak vilanyra mukodo futotestek. tudom nagyon megdobja a vilanyszamlat de hat ez egy lehetoseg.

2013. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok még

De volt hogy már nem kellő ruhák,padlásról ami éghető ment a tűzre.

Öcsém akkoriban született,beteges volt,őt nem lehetett hidegben tartani.

De fűtve sokszor csak az egyik szoba volt rendesen,ott aludtunk 4-en,többi helységbe csak kb 10-15 fok volt,főzéssel fentebb ment,fürdeni kiskádba bevittük a vizet.

Azóta rendeződött a helyzet szerencsére.


És ti kérdező?

2013. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy ami picit huzosabb de hat ki nem csinalta ezt meg aki faval tuzel es ra van szorulva- menj el ha van kozelbe redo es hat szedj magadnak mindig keveset ha van auto azzal ha nincs akkor bicajjal. ez van a kenyszer nagy ur!!
2013. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van még pár hétre, csak elgondolkoztam ezen. Köszönöm a válaszokat.
2013. jan. 25. 10:20
 6/7 anonim válasza:
Próbálkozz a Vöröskeresztnél, kérj segítséget a Polgármesteri Hivataltól, vagy készíts a kapura egy táblát és rakd ki,hogy "megfagyunk segítség" nem szégyen. Az a szégyen, hogy nincs tüzelőtök és ha nem segít senki, de ha nem tudnak a problémádról nem is tudnak segíteni. Fordulj mindenkihez akihez csak tudsz segítségért. Most azért télen általában vannak jó emberek, akik jótékonykodnak és fát adnak az arra rászorulóknak.
2013. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2001.áprilisában volt úgy nálam,hogy elfogyott,igaz áprilisban volt,nem számítottam akkor,hogy hideg lesz(-10 volt akkor vmelyik reggel),a lakásban 7-8fok volt!És itt vagyok,élek,virulok!Nem tudom,hogy lesz idén,mert most is elég hideg van!
2013. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!