Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha egyik este bevettem egy...

Ha egyik este bevettem egy üveg rivotrilt alkohollal, kihívtam az ügyeletet, a mentők bevittek, arról tudni fog a háziorvosom, vagy csak akkor, ha én szólok neki?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem fog tudni, csak ha te szólsz neki.
2013. ápr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyanítom kaptál kezelést, gyomormosás, miegymás, az látszani fog a rendszerben. De az orvosodtól is függ, hogy észreveszi-e.
2013. ápr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálunk az ügyeleten elküldik ki volt ott és miért.

Onnan tudom ,hogy mikor szóltam volna ,hogy ügyeletet kihívtuk akkor mondták ,hogy ők azt megkapják a rendszerünkön keresztül.

2013. ápr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Illetve lehet, hogy elsőnek van igaza, ha nem vettek föl fekvőbetegnek, akkor lehet, hogy nem fogja látni.
2013. ápr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nwem kellett gyomormosás! Magamtól kihánytam az egészet, bent akartak tartani a pszichiátrián, de saját felelősségre hazaengedtek
2013. ápr. 23. 09:53
 6/11 anonim ***** válasza:

- Hölgyem nem mehet haza, mivel önveszélyes!

- Nem érdekel, el akarok menni!

- Itt tessék aláírni


érdekes

2013. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Először azt mondták, bent tartanak pár napot a pszichiátrián, de elég nagy volt a fejetlenség, nem ragaszkodtak hozzá, még csak alá sem kellett írnom semmit, anyám kocsival hazavitt saját felelősségre (Mármint az övére, mert bár nagykorú vagyok, nem igazán voltam magamnál, dőltem-borultam, azt se tudtam, hol vagyok)
2013. ápr. 23. 10:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Érdekesebb kérdés lenne, miért akartál epilepsziás görcsöket kapni, mint az orvos. Miért tetted ezt?
2013. ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te mikor hagyod már abba ezt sok nemnormális és fárasztó kérdés kiírogatását?? A tököm tele van veled!!

Már nagyon uncsi, szerintem keress más elfoglaltságot. Fáraszd inkább anyukádat, vagy rejszolj a szobádban.


És aki beszólna, hogy miért beszélek így ezzel a kreténnel az nyugodtan olvasgasson vissza kb. egy hónapnyi Rivotril-os anyagot, aztán akinek még azután is van kedve, az nyugodtan masszírozza a lelkét ennek az életképtelen baromnak.

2013. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

én nem lélekmasszírozást kértem!

Hanem egy eldöntendő kérdésre választ. Egyedül azt szeretném megtudni, hgoy megjelenik-e a háziorvosnál.

A többit magam intézem, köszönöm!

2013. ápr. 23. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!