Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jelenleg van szabad orvosválas...

Jelenleg van szabad orvosválasztás Magyarországon?

Figyelt kérdés
Régebben volt egy betegségem, amely miatt félévente kontrollvizsgálatra kell járnom. Eddig gyermekkórházba jártam, de azt kinőttem. Most találtam egy szakorvost, akit nagyon ajánlottak, bejelentkeztem hozzá. De lakóhely szerint nem oda tartozom. Már nem bírom követni, hogy melyik nap milyen jogszabályokat változtatnak meg, egy évvel ezelőtt még oda mentem orvoshoz (ha volt beutalóm), ahová szerettem volna. Ez most is így van?
2013. ápr. 19. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a kezelést megválogathatod, de a kezelőt nem.
2013. ápr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez mióta van így?
2013. ápr. 19. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Természetesen te szabadon választhatod meg az orvosodat, de ő nem választhat meg téged. Vagyis meg kell tőle kérdezni, hogy tud e fogadni, és mikor? Mert ugye nem te osztod be az ő idejét. Sem.
2013. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El lehet menni nem a lakhely szerinti orvoshoz is,ha előzőleg megbeszéled vele,h fogad.Ha csak úgy odamész elküldenek.
2013. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már meg van beszélve, de a lakóhelyről nem esett szó.
2013. ápr. 19. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha meg van beszélve semmi gond.
2013. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van akinél az működik ha bejelentés nélkül megyünk s ha már ott vagyunk a helyszínen addig rinyálunk míg nem fogad.
2013. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!