Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Zalaegerszegen szabad orvosvál...

Zalaegerszegen szabad orvosválasztás van, vagy muszáj a körzetbe járni? Ha szabad, tudnátok ajánlani jó háziorvost?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyerekorvos kötelezően körzeti, felnőtt meg az akit akarsz:) Én Dr. Garai Erzsébethez járok, nekem nincs semmi bajom vele,
2012. ápr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, hála égnek "baráti alapon" mehettünk körzeten kívüli gyerekorvoshoz:)

Viszont a körzetbe mentünk háziorvoshoz, és váltanék....

A tiéd ír fel gyógyszert kérésre? Konkrétan a fájdalomcsillapító érdekelne, mert a miénk megmagyarázta, h nem kell az nekünk, mert a vény nélküli is kell, h használjon...

2012. ápr. 12. 07:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem írt fel, de engem elég erős fejfájás gyötört az utóbbi fél évben...milyen fájdalom csillapítóra gondolsz? pl: Algopyrin? Quarelin? Azt szerintem felírja, mert én ha lázas vagyok Algopyrint szoktam használni, ezért fel szoktam vele íratni, hogy legyen otthon. De egyszer megkértem, hogy írjon fel Cataflam-ot, mert csak az vette ki a derékfájásomat, azt is felírta.
2012. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan algopyrin, meg cataflam. meg páromnak írt fel az előző háziorvos a torkára (fültőmirigy gyulladásra egész pontosan) Fortedol fájdalomcsillapítót. Na most azt kért, hogy megint elviselhetetlen a torokfájása, de nem írt fel, megmagyarázta, hogy a rubophen is kiveszi... És még csak antibiotikumot sem írt fel, sőt fel sem ismerte a tüszős mandulagyulladását, amit előtte nap állapítottak meg ügyeleten. Na a lényeg, hogy így 2 hét után le is váltanánk a doktor nőt...
2012. ápr. 13. 07:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod én Őt merem ajánlani, azért eddig mindig tisztességesen megvizsgált bármi volt is.
2012. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!