Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Allergia vizsgálat gyerekeknél...

Allergia vizsgálat gyerekeknél? (több lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok,

14 éves lány vagyok, kiskoom óta vannak problémák a bőrömmel, excémás vagyok. Többször szerettünk volna allergiavizsgálatot csináltatni, de vagy nem veszik fel a telefont, vagy azt mondják most nincsen időpont.. jelentkezzünk máskor. Tavaly május óta vannak megint nagyon durván problémák, főleg az arcomon (ami régen nem volt). Piros foltok, kiütés... viszket és néha csíp.

Ma voltam orvosnál mert viszketett a szemem, náthás lettem és a torkom kapart és fájt. Kiderünk hogy most már pollenekre is allergiás vagyok.

Nem tudom már, hogy mit tegyek... 2x voltam a Heim Pál Gyermekkórházban, mikor nagyon durva lett kb 2 hete. Kaptam gyógyszert, szemcseppet és 3 krémet. Eleinte segített viszont ezen a héten megint durvább lett. Nem tudok már mit csinálni...

Tudtok segíteni, vagy nem tudjátok hol lehetne teljes-körű allergiavizsgálatot csináltatni?

köszönöm:)


2013. febr. 14. 20:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!