Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen egy 24 órás EKG vizsgál...

Milyen egy 24 órás EKG vizsgálat 12 év körüli gyerekeknél?

Figyelt kérdés
Üdv, sokat hallottam már erről a vizsgálatról, csak még a hogyanát nem tudom. Mielőtt bárki megkérdi, hogy miért pont gyerekeknél, azért mert nem tudom hogy a felnőtteknél és a gyerekeknél ugyanaz-e vagy sem. De én most erre vagyok kíváncsi. Érdekel az orvostudomány:) Meg hogyha rám kerülne a sor akkor tudjam miként/hogyan zajlik ez:D. Üdv
2011. márc. 22. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan olyan. Egy ún. holtert kell viselni 24 órán át, oda kell figyelni, hogy az elektródák ne csússzanak el, mert akkor nem értékelhető ki rendesen.

Szóval egy kis 10x15 cm (kb) dobozka lóg az ember oldalán. Ennyi.


Google a barátod :)

2011. márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A választ köszönöm. És kórházban történik az egész vagy otthon kell maradni vagy mi?
2011. márc. 22. 16:39
 3/3 anonim ***** válasza:
A holternek az a lényege, hogy a normál életvitel alatti értékeket méri, tehát fontos, hogy ugyanazt csinálja az illető a viselése alatt, mint egyébként is (csak zuhanyozni/fürdeni nem lehet vele)
2011. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!