Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy van ez a TB (társadalom...

Hogy van ez a TB (társadalom biztosítás) fizetése?

Figyelt kérdés
ilyen szituáció van: egy ideig nem volt munkám és ugye saját magam után kellett fizetni a TB-t ezt mondták az apehnál ott adtak csekket és visszamenőleg is be kellett fizetni, azt mondták ez igy van...nem is ez az érdekes hanem utána lett munkahelyem és ugye az fizette a TB-met ahogy kell...utána+int megszünt a munkaviszonyom, csak most nem fizettem magam után a TB-t utána+int lett rendes bejelentett munka akik fizették...most +megint állásnélkül vagyok, és nemfizetem a TB-t de lesz megint újra munkahely...a kérdés hogy a nem fizetett időszakban a TB csak az időre vonatkozik? és akkor nem volt és kész...ha most van normális munkahely ami fizeti is helyettem akkor meg az időszakban van Társadalom biztosításom és ha igy van akkor minek kellett előzőleg visszamenőleg is kifizetni...vagy vki képbe van ezzel, mert mikor nem fizettem és utána +a munkahely fizette rögtön utána, nem kellett volna ennek kibuknia vagy vmi, vagy csak lehúzásból fizettették ki utólag is a visszamenő hónapokat??? kicsit bonyolult +lehet követhetetlen még ezeknek a hivatalos szerveknek is...de ti mit tudtok erről hogy van valóban??

2013. febr. 2. 13:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Istenem, hogy lehet valaki ennyire sötét!?!?


Ne keverd már össze az orvost az adóhivatallal! Az orvos gyógyít, őt nem érdekli, van-e elmaradásod, vagy sem. Azt majd a NAV veszi észre, ki tudja, mikor.

Ennyire idióta vagy, tényleg?


Te +őrültél...

2013. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11/11 sztem +te vagy az elmebeteg, szerinted ha nincs az embernek biztosítása akkor részesítik orvosi ellátásban úgy hogy nem fizettetnék meg......? azért írtam h kibukna az orvosnál, szóval ha nem lenne akkor pengetni kellene érte és az miért ne lenne az orvos érdeke
2013. febr. 7. 21:50
 13/13 anonim ***** válasza:
ne veszekedjetek gyerekek.
2013. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!