Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan növeljem meg a vércukor...

Hogyan növeljem meg a vércukorszintemet?

Figyelt kérdés
a szőlőcukor nem segít mert ha jól tudom az csak egy kis időre emeli meg utána ugyanúgy leeshet . Vizsgák közben mindig össze akarok esni mert leesik a vércukorszintem szédülök, nem hallok ..stb hogyan növeljem meg? ,h legalább 2-3 óráig magas legyen

2012. dec. 9. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
most Te cukorbteg vagy? mert ha nem akkor nem tudod csak úgy emelgetni...bármennyi szőlőcukrot eszel annyi inzulint termel a szervezeted szóval ezt nem nagyon értem
2012. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nm vok cukorbeteg de ezt nem tudtam cs gondoltam vami cs segít h magasabb legyen és ne legyek rosszul attól, h leesik
2012. dec. 9. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor inkább cukor helyett (az csak átmenetileg növeli) egyél rendesen. Inkább naponta többször.

Az sem növeli, csak jobban szinten tartja a szervezeted, nem lesznek hullámhegyek hullámvölgyek.

Ha pedig gyakran érzed magad gyengének, akkor inkább vizsgáltasd ki magad.

2012. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat voltam orvosnál ezzel. Felültettek egy biciklire azon meg nem jöttek elő a tünetek és teljesen hülyének nézett mintha kitaláltam volna és a nagy semmiért elkért egy rakás pénzt
2012. dec. 9. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy a cukrod az??? Lehet más a bajod. Méresd meg a cukrodat.
2012. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy nem is a vércukrod esett le (ezt akkor tudhatod ha a rosszullétkor megmérted, ezt meg nem gondolom), hanem a stressztől akarsz összeesni.
2012. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!