Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezek a kiutés féleségek...

Ezek a kiutés féleségek micsodák? mitol johetnek ki a boron? file:///C:/Users/Acer/Pictures/bor1. jpg

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 21:03
 1/4 A kérdező kommentje:
2012. nov. 24. 21:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdésed? Az, hogy miről szól a cikk, amit belinkeltél (mert az oda van írva), vagy hogy jól látjuk-e a merevlemezed tartalmát? Abból, hogy Acer néven lépsz be a Windowsba, még nem tudjuk meg, mit szeretnél tudni.
2012. nov. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
:D
2012. nov. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Lassan 2 éve lettem tejfehérje allergiás. 29 éves vagyok (ez azért fontos, mert felnőtt korban nagyon ritkán lesz az ember élelmiszerre, alapanyagra, alkotóelemre allergiás).

Sok időbe telt amíg kisilabizáltam, hogy miért vagyok sokszor rosszul. Pl: néha evés után olyan gyomorgörcsöm volt, hogy embrió pózba "rándultam" és fél óráig fel sem tudtam egyenesedni, annyira fájt. Aztán irgalmatlan hasmenés vagy hányás, később fulladási roham (erre is sok idő múlva jöttem rá, hogy bizonyos étel evéséhez kapcsolódik), piros apró, viszkető foltok (csalánkiütésnek hívják) mintha kisebb szúnyogcsípések (sok) lennének rajtam, ami nagyon viszket, de 1-2 óra múlva elmúlt. Szóval ez egy hosszú folyamat volt, mire előjött újabb és újabb "tünet", de a legújabb az "ekcémás foltok", mint ami az általad belinkelt képen is látszik. Ha olyat ettem amibe van tejfehérje (pl.: mirelit hasábburgonya) akkor jött ki, de ez csak nyáron. Főleg ha nap érte, akkor nagyon éles kontúrja lett pillanatok alatt. Kicsit viszketett, kicsit hámlott, ráadásul a kulcscsontomnál volt egy 10 cm-es területen meg a lapockámon. De a tűző nap pillanatok alatt "beleégette" és még most télen is látszik a kontúrja. Az a gyanúm, hogy ez allergia előjele a szervezetedtől. Minél előbb járj utána, mert én is ha nem fél évre kapok időpontot a gasztroenterológustól, lehet megúsztam volna gyengébb allergiával. Nekem 2 kocka csoki után 3 órás szenvedés jön.

Ehhez már hozzájött a tojásfehérje allergia is és félek, nehogy a húsfehérje legyen a következő. Mivel marhát már így sem ehetek...

Ajánlom gyorsan járj utána, mert az enyém (állítólag) már visszafordíthatatlan és életem végéig elkísér. Nem ehetek semmi finomat (tejtermék, csokik, kekszek, sütik, bizonyos felvágottak, virsli, debreceni, és még rengeteg sok mást sem.

Sok sikert!

Üdv, Ancsics

2012. dec. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!