Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fogszabályozás budapesti...

Fogszabályozás budapesti egyetemistának?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem fel Pestre egyetem miatt, és szeretnék magamnak fogszabályozót csináltatni. Hogy kezdjek neki a dolognak, hova lenne érdemes mennem? Nem akarok semmilyen magánrendelőt, se bármi extrát, jó lenne ha 150E ből kijönnék (csak alsó fogsorra kellene). Olvastam sztk-król, de nem igazán tudom, hogy mik azok, sem azt hogy Budán hol vannak olyanok. Valaki le tudná esetleg írni lépésről lépésre, hogyan kezdjek neki a dolognak?:)

2012. nov. 12. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Sztk alapon nincs felnőtt fogszabályzás. Sajnos ez tuti, én is most néztem utána (nekem volt még nagyon régen, de visszajött az egyik fogam kicsit). Ha elmúltál 18, csak magánrendelőben tudsz csináltatni. És honnan veszed, hogy csak alulra kell? Azt úgyis az orvos állapítja meg. Hogy kezdj neki a dolognak: keress egy fogszabályzással foglalkozó fogorvost. Menj el hozzá, kérj árajánlatot. Az az igazság, hogy minél szembetűnőbb a készülék, annál olcsóbb, de ez szerintem ez huszadrangú dolog, hogy néz ki, amíg viseled, úgyis az eredmény számít. Fogívenként egy sima hagyományos fém kijön úgy 150-200 ezerből fogívenként még magánnál is. De bele kell kalkulálni a vizitdíjakat is, mert ez nem olyan, hogy felrakják, aztán viszlát 1-2 év múlva. Havonta kell menni állításra.
2012. nov. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!