Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nálunk az egyetemisták számára...

Nálunk az egyetemisták számára a fogorvosi ellátás tömés, húzás ingyen van. Ebből ered az én kérdésem is. Mikortól számítok egyetemistának?

Figyelt kérdés
Július hónap közepe felé lesz a beiratkozás. Beiratkozás után szerintetek bírok menni a fogorvoshoz? Az egyetem októberben kezdődik, addig nem akarok várni. Jó lenne, ha ingyen megúsznám a kezelést. Köszönöm
2012. jún. 14. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Húzás,tömés,gyökérkezelés ingyen van még 60 éves korodba is..épp tegnap olvastam egy kecskeméti rendelőbe..
2012. jún. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hallgatói jogviszonyod megkezdésekor. Azért jár az ingyen ellátás,mert a suli fizeti a TB-t, de ha jártál előtte más suliba,akkor nyáron is ingyen van.
2012. jún. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy vajdasági vagyok. Nálunk 18 éves korig van ingyenes fogászati ellátás. Utána már fizetsz. Szóval nem elég a beiratkozás, hanem el is kell kezdenem az egyetemet, hogy ingyenes legyen. Ezt szomorúan olvasom, mivel nekem most jó meg kell húzni a nadrág szíjat, és minden megspórolt összeg számomra aranyat ér.
2012. jún. 14. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah így már más..Akkor az lép életbe amit a 2.írt..(első voltam)
2012. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!