Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek térd szalagjaim...

Mit tegyek térd szalagjaim megnyúltak 2 éve? 18/L

Figyelt kérdés
kb 2 éve síelés közben valószínűleg megnyúltak a térdszalagjaim azóta mr tudok mindent sportolni térd rögzítővel. Karatézok ami nem egy térd kímélő sport.És amikor teljes testsúllyal arra a lábamra terhelek még mindig olyan mint ha kattanna valami( vagy mintha megmozdulna benne vami) és összeesek utána iszonyatos fájdalmat érzek. És mindez térdrögzítővel.Orvosnál voltam megvizsgálta és azt mondta semmi baja kenegettem,jég-akkuztam...stb,de ha nem lenne semmi baja akk. nem történne ilyenek edzésen. Mit tudok tenni h megjavuljon vagy meg kéne erősítenem újra a térdem de hogyan ? légyszi segítsetek.

2012. nov. 7. 15:45
 1/7 anonim válasza:

Nekem holnap lesz atroszkópiás műtétem. Szintén a térdszalagjaim vannak megnyúlva. Nekem rögtön azt mondta az orvos hogy műteni kell. Szerintem a kenegetés nem sokat ér. Jártam gyógytornára is, de az sem volt az igazi. Szerintem kérdezz meg más orvost is...

Ha érdekel a dolog, akkor leírhatom majd neked a műtéttel kapcsolatos tapasztalataimat.

2012. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem azért műteni nm kell de megköszöném ha mjd leìrod :)
2012. nov. 7. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves kamu-kérdés író!

Látom tegnap megint ráértél kérdéseket kitalálni. Inkább keresd meg a hozzád hasonló érdeklődésű emberek oldalait neten, és oda írogass!

Szerintem nem korrekt dolog, átverni az embereket. Ha mindenképpen gipszet szeretnél, szólj, és megoldjuk, de ez nem járható út, amit csinálsz.

2012. nov. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miiiii én nm kamuzok baszus karatén mindig összesek olyan mintha vami kiakarna akadni a térdemből mult kedden is ez történt és azota fáj mg abban a pillanatban is rohadtul fájt nm mondtam biztosra h a szalagjaim nyultak mg. Az orvosok semmit nm mondtak szinte de igy is elég szr de mit kell kètelkedni a kiirásomba mi nm hihető ebben? Hidd el 18 évesen vn jobb dolgom is mint, h kamu kérdést írjak ki :@
2012. nov. 8. 19:40
 5/7 A kérdező kommentje:
És pont ezaz nm akarok smmiképp gipszet ezért kérek tőletek segítséget amit látom tőled nm kapok mg. Ez naon szrul esett h igy kételkednek a kiirásomba :( hidd el igy is vn elég bajom nm kell még a te kételkedésed is.
2012. nov. 8. 19:45
 6/7 anonim válasza:

Nem tudom miért gondolja bárki is, hogy a kérdés kamu...

Na mindegy, sok hülye él a földön...


Szóval megvolt a térdműtét, abszolút nem kell tőle félni, ha arra kerülne sor.

Annyit tudok tanácsolni, hogy mindenképpen nézesd meg más orvossal is.

2012. nov. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat :)
2012. nov. 10. 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!