Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez mi lenne a hónaljamon? (kép)

Ez mi lenne a hónaljamon? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Ezt lecsíphetem körömcsipesszel?

nagyon idegesít már 1 ideje, valami bőrkinövés szerű...

Ha ez számít anyám tele van vele kb 2 éve.

18/F



2012. okt. 3. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Szemölcsnek néz ki. Elmész vele a bőrgyógyászhoz kb. 2-3 alkalommal, és lefagyasztják.
2012. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
nem szabad csak úgy leszedni.. ez egy bőrtüske amúgy. Úgy kell kezelni mint a tyúkszemet, azaz vannak rá krémek meg ilyenek.
2012. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
jaj, én is szemölcsöt akartam írni. :D - utolsó
2012. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kep alapjan majdnem barmi lehet, de mivel anyukad tele van vele, ezert arra gondolok, hogy fertozo dolog kell legyen, szoval elso korben egy picike futoszemolcsre tippelnek. Semmikeppen sem szabad lecsippentened, mivel fertoz: tehat ettol a kinovestol megszabadulnal, de none helyette 10 masik. Ha nagyon zavar, akkor borgyogyasz, egyebkent gyanitom, hogy erdemes lenne anyukadat is kezelni.
2012. okt. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

fibróma. én nem szedném le, de a doki egy mp alatt lekapja, és ellátja a sebet.


Nem szemölcs, ahogy a többi válaszoló írta. és korral szaporodik a fibroma.

[link]

2012. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de az utolsónak van igaza
2012. okt. 3. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,utolsónak van igaza.Nekem is van egy illetve csak volt,mert 3 napja öltözködésnél csak egy csípést éreztem és azt láttam ,hogy kicsit vérzik.Beleakadt a pulcsimba:).Van akinek pl a nyaka van tele vele,és azért érdemes leszedetni,hogy nyaklánc,ruha,a hónaljadon borotválkozásnál a borotvával le ne kapd.De nem veszélyes,nem is fertőz!
2012. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!