Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért érzem magam szánalmasnak...

Miért érzem magam szánalmasnak? Csak én feszengem túl?

Figyelt kérdés

Ma reggel úgy ébredtem, hogy fél fülemre alig hallok.

Le kell szögeznem, igényes vagyok, adok magamra, rendezett és tiszta a "magánszférám", ám teljes mértékben fülzsír eldugulásom volt.

Elmentem orvoshoz, kimosták a fülem, de még mindig a fejemben van az asszisztens arca, és az "elrejtett" mosolya, amikor mondta a doki, mi a szitu. Borzasztó kellemtlenül éreztem magam, és érzem is. Pedig komolyan igényes ember vagyok, de erről nem tehetek, mégis megalázónak érzem a dolgot. Csak én reagálom túl?


2012. szept. 28. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
túl reagálod :)
2012. szept. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 L.Thomas válasza:

Túl reagálod !

Én 2 naponta pucolom a fülem és benyúlok rendesen a fülembe mert viszket de van amikor rátolom a dzsuvát és nem hallok.

Elmentem vele fülészetre erre a doki nem piszkáljam nagyon bent a fülem csak kint a külső részen mert hogy a kosz kijön magától !

Én meg erre jön a lófaszt....

2012. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És aki az igényessége ellenére hüvelygombával, vagy lábkörömgombával ballag a dokihoz? Az sem tehet róla, aztán szerintem a fülzsír sehol sincs ezekhez képest! :)


Szerinted az asszisztens nem lát napi 100 zsíros fület? Ugyan már! Max. azon mosolygott hogy milyen banális probléma miatt ijedtél meg. :)


Én minden évben kimosatom a fülemet, pedig én sem tartom magam igénytelennek, de egy 5 évvel ezelőtti fülgyulladás óta nem tisztul normálisan magától a fülem.


Fülészetre egyébként ugyanúgy lehet menni évente ellenőrzésre mint fogorvoshoz vagy nőgyógyászhoz. Én minden évben megyek, ha bedugul a fülem, ha nem. Jobb az a tudat hogy kitisztították. :)

2012. szept. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!