Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Barátnőm tegnap füves cigi...

Barátnőm tegnap füves cigi hatására el kezdet remegni! Aztán mint 1 kártya vár össze esett fejét be vágva a betonba! Azóta fáj a nyaka! Hányt is ez lehet a cigitől is! Agyrászkodása lehet?

Figyelt kérdés

Régebben sokat csinálta már az én hatásomra le tette!

De sajnos el hagyta a szerelme a családba se minden oks és újra hozzá nyúlt!Tegnap nem tudtam már meg akadályozni azóta velem van és semmi károsat nem tesz!Ne ítéljék el csak segítsenek el vigyem orvoshoz a fejét ért ütés miatt vagy elég ha pihen?s borogatom a fejét nyakát?


2009. júl. 31. 14:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm ahogy haza ér anyukám el is visszük kocsival!
2009. júl. 31. 15:28
 12/19 anonim válasza:

Szia!

A feje miatt vidd el orvoshoz mindenképp szerintem.

A remegéssel és hányással nagyon nem kell foglalkozni, ki fogja aludni.

Az oka az lehet - sajnos fiatalabb emlékeimből kiindulva - hogy, ha rendszeresen szívja az ember a szervezet valamilyen szinten hozzászokik. Ekkor ezek a rosszullétek nem nagyon jellemzőek. Viszont ha abbahagyja az ember huzamosabb ideig (kb:min 2 hét), és ne adj isten megint rágyújt egy cigire, akkor gáz van. Két slukknál még nem, de ha elszív egy egész cigit akkor bizony jön a remegés-hidegrázás, mert leesik a vérnyomás, no és persze a kiszáradás, hányás. Ilyenkor a legjobb amit tehetsz adsz rá valami meleg cuccot és vizet. Ezt viszont mint mondtam az ember kialussza. Ez az érzés volt nekem is amikor azt mondtam hogy na ebből többet nem kérek, mert nem hiányzik ez nekem.

Talán ezek után ő is elgondolkodik rajta hogy megér-e ennyit egy "joint" még ha komolyabb problémái is vannak.

2009. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
ha nem szokott hányni a fűtől mert úgy tűnt már régebben többször próbálta, akkor nem hiszem hogy most pont amiatt hányt volna, bár nincs kizárva semmi. De még a jobb eset ha a fű miatt hányt mintha a fejsérülés miatt. A fejsérülés miatt agyrázkódástól elkezdve mindenféle zúzódások, repedéseken át bevérzésig bármi lehet. Menjetek sürgősségi betegfelvételre de nagyon gyorsan, ott hamar megcsinálnak minden vizsgálatot. Vérkép vizelet, ekg, ultrahang, röngten. meg ami még kell 1 óra alatt megvan az eredmény. Jaés szerintem alapból nem nézik a drogot a vizeletben vagy vérben csak ha mondjátok.
2009. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Nem kukacoskodni akarok a köv. hozzászólóval, csak a megnyugtatádosra mondom, hogy a hányás az tuti a cigitől volt. Mégpedig éppen azért, mert mert régóta nem csinálta, és most picit sok volt egyszerre.

Viszont fejjel doki, doki, doki!!

2009. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én viszont ellenkezdnék veled, mivel nagy az esély az agyrázkódásra, és annak egyenesági tünete a hányás. Persze lehet a fűtől is én nem mondtam hogy nem, de egyáltalán nem biztos azért
2009. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Majd azért írd meg, mi lett
2009. aug. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Idáig ott tartunk ,hogy hétfőn megyünk be a sebészetre ha tudok többet persze ,hogy írok!
2009. aug. 2. 13:53
 18/19 anonim ***** válasza:
A hányás tényleg típusos tünete lehet az agyrázódásnak. Nem ártana egy CT. És ha a barátnőd elkezd furcsán viselkedni, pl. össze-vissza beszél, "h*lyén" viselkedik, vagy elkezd fájni a feje, esetleg megint hányna, akkor azonnal ügyelet!!!
2009. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Na nem mentünk orvoshoz!Tül vagyunk az 1 héten nemn lett semmi baja és nagyon jól van hála istenek akkor ezt meg usztuk:)?!
2009. aug. 5. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!