Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Barátnőm tegnap füves cigi...

Barátnőm tegnap füves cigi hatására el kezdet remegni! Aztán mint 1 kártya vár össze esett fejét be vágva a betonba! Azóta fáj a nyaka! Hányt is ez lehet a cigitől is! Agyrászkodása lehet?

Figyelt kérdés

Régebben sokat csinálta már az én hatásomra le tette!

De sajnos el hagyta a szerelme a családba se minden oks és újra hozzá nyúlt!Tegnap nem tudtam már meg akadályozni azóta velem van és semmi károsat nem tesz!Ne ítéljék el csak segítsenek el vigyem orvoshoz a fejét ért ütés miatt vagy elég ha pihen?s borogatom a fejét nyakát?


2009. júl. 31. 14:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

Vidd orvoshoz, hogy kizárjátok a komolyabb koponya sérülést azért.

Ő is mi a pi.csának csinálja ha nem bírja?

2009. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hát igen....:(

Egyáltalán nem kéne de nem is fogja tovább!

2009. júl. 31. 15:03
 3/19 A kérdező kommentje:

Erre nem is gondoltam a komolyab koponyasérülésre!

Mi lehet vele következmények?Mert nem akar orvoshoz menni nem tudja mit mondjon az orvosnak!Ennyire be verhette a fejét

2009. júl. 31. 15:05
 4/19 anonim ***** válasza:
ha fáj a nyaka és hány is, akkor mindenképpen orvos, mert lehet agyrázkódása van, amit feltétlenül látnia kell egy orvosnak.
2009. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Egyszer hányt az eset után kb 10-15 perccel azóta nem!Az lehet a fűtől is!?azóta jobban van járkál nem fájlalja a fejét!Nem tom ,hogy vegyem rá ,hogy orvoshoz menyünk és mit mondjunk az orvosnak?
2009. júl. 31. 15:10
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondjátok el a dokinak, hogy mi történt, ennyi, nem kell túlspilázni.

Ne várjatok, nézze meg orvos.

2009. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosnak titoktartási kötelezettsége van.Vidd el mert ha neadj isten olyan helyet vert be, még egy kisebb koponya alapi vérzése is lehet. Ha már vigyázol rá,akkor felelősséggel tedd.

Első válaszoló

2009. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömel történt hogy eleset a a betonba beverte a fejét elájult hívtak mentőt mire kiértek felkelt de végül kiderült hogy megrepedt a koponyája és két vérrög keletkezet a fejében majdnem úgy volt hogy műteni kell a fejét d evégül megúszta infúzióval és felszívódót tőle. Szerintem mindenkép vidd el orvoshoz.
2009. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
egyébként a hányás lehetett a fűtől is. az én ismerőseim rendszeresen hánynak tőle. ettől függetlenül tényleg vidd el orvoshoz.
2009. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A baratnom az edzesen serult meg, ugyan csak a fejet utte meg, nem ment orvoshoz. Aztan 1 het mulva, annyira rosszul erezte magat, hogy a korhazba kotott ki, belso verzese volt, szerencsere helyre jott!

Mindenkepp vidd orvoshoz, es vigyazz ra! :))

2009. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!