Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem túl sok idő, mire orvoshoz...

Nem túl sok idő, mire orvoshoz jut?

Figyelt kérdés
Férjemnek pár napja elkezdett leszáradni az egyik anyajegye. Rossz helyen volt, a hasán, a nadrág szélénél. Egyik éjszaka belekapott és vérzett egy kicsit, majd tegnap már csak fityegett. Mikor hozzáért, akkor elkezdett nagyon vérezni, majd estére le is jött az anyajegy. Tegnap felhívtam a bőrgyógyászt időpontért, de csak 21-re tudott adni. Tudom, hogy minél hamarabb orvoshoz kellene fordulni, ez még belefér?
2012. szept. 11. 09:10
 1/5 Antimod ***** válasza:

Ezzel nem szabad várni, sajnos ez esetben nincs más lehetőség, mint a magánpraxis. Egy 20 ezer Ft körüli összeget rá kell áldozni, és nagyon fontos a szövettan.

Ne várjatok 21-ig!

2012. szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy ez is magánpraxis, és csak így van időpont. 10 nap alatt rosszabbodhat a helyzet? Folyamatosan nézzük és olyan mintha forradna össze a helye.
2012. szept. 11. 09:37
 3/5 Antimod ***** válasza:

Nincs másik magándoki? Semmiképp nem várnék vele 10 napot, ha nem muszáj!

Sok minden történhet 10 nap alatt, és veszélyes a megsérült anyajegy. Jobb nem kísérteni a sorsot.

2012. szept. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Az én férjem is hasonlóképp járt 3 évvel ezelőtt. Beütötte a hátán lévő anyajegyet, ami félig leszakadt. Neki is vérzett eléggé. Mivel hétvége volt, az ügyeletre mentünk el, hogy azért lássa egy orvos. Ott lekezelte neki, bekötötte, majd ahogy gyógyult le is esett. Szerintem az is egy megoldás addig, hogy a háziorvos megnézze.
2012. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos, vagy baleseti sebészet, vagy sima sebészet....
2012. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!