Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2006 novemberében jött meg...

2006 novemberében jött meg először, azóta nem állt még be, iszonyatos görcseim vannak minden mensikor,20 éves leszek, mi lehet a baj? Orvoshoz megyek majd, csak tudjam h mire készüljek fel .

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk. Menj el dokihoz, ő majd tudja (20éves vagy 6 éve menstruálsz és még nem voltál orvosnál?)
2012. márc. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem voltam még orvosnál, mert még szexuális életet sem élek ... meg mindig azt remélem, h most már minden rendben lesz, de nem ... nem várok már tovább, megyek orvoshoz majd
2012. márc. 31. 10:54
 3/4 anonim ***** válasza:

semmi gond nincs azzal, hogy még nem voltál orvosnál.

ha nem élsz nemi életet, akkor 22-24 év körül javasolják hogy menj el az első szűrővizsgálatra.

2012. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

keress egy megbízható nőgyógyászt, én női dokit javasolnék, pláne elsőre, mert azért csak könnyebb elötte vetkőzni, terpeszteni és az orvoson kívűl ő még nő is aki sokkal empatikusabban viszonyul bármilyen problémád iránt.


El tudom képzelni, hogy fogamzásgátló szedését ajánlja majd fel a doki, de én azért nagyon óvatosan bánnék ezzel, mert megoldani nem oldja meg az esetleges problémádat, csak megszünteti a peteérést és ahogy abbahagyod a szedésést minden ott folytatódik ahonnan indultál. És még jó, ha nem okoz más előre nem várt gondot...

2012. márc. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!