Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet az, hogy az algofle...

Hogy lehet az, hogy az algoflex-m nevű gyógyszer nem enyhíti a menstruációs fájdalmakat? Iszonyatos görcseim szoktak lenni, és egyszerűen alig akad olyan gyógyszer ami enyhítené a fájdalmakat ez mitől van?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ligetszépe olajat szedj egész hónapban folyamatosan 3x1 mokkáskanállal étkezéskor. A menszesz alatt aszpirint szedjél az hatásos.
2012. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha természetes szerek nem használnak, próbáld ki a Cataflam tablettát, vagy a Flector EP rapid granulátumot (ezt vízben kell feloldani, és elég fogkrémízű, de lenyelhető). Ezek diclofenac hatóanyaguk folytán az esetek többségében hatásosak!
2012. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez már nekem sem segít.Én most Ibustart használok,az most nagyon jó(igaz néha kettőt kell bevennem).De a Flector és a Cataflam,ahogy a 2. válaszoló írta,tényleg nagyon hatásosak.
2012. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, ha tényleg olyan iszonyatos görcseid vannak, olyankor nem tudod ellátni a napi teendőidet, nem tudsz munkába/iskolába menni, stb. akkor vizsgáltasd ki magad, mert endometriózisod is lehet.
2012. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát, nekem a cataflan segített sokszor.. :(
2012. márc. 25. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert menstruáció ELŐTT már 2 nappal el kell kezdeni szedni ezeket a tip. gyógyszereket! Akkor fejti ki a gátló hatását. Ha már elkezdtél görcsölni, késő.
2012. márc. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Algofelx-M nekem se ért soha semmit. Nekem csak Apranax vált be(Amúgy ismerős én néha a falat tudnám kaparni)
2012. szept. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ahogyan feljebb is irtak, inkabb vizsgaltasd ki magad, az endometriozis tenyleg nem jatek! Nekem 12 evesen jott meg a menstruaciom, az elso masfel evben semmi tunet nem kiserte a verzest. Aztan egyik alkalommal hihetetlen gorcseim voltak, orakig fetrengtem a foldon, uvoltottem, hanytam, hasmenesem volt, borzadzto fajdalmaim voltak. Sajnos ez rendszeresse valt, es minden egyes honapban szenvedtem. Azutan 16 evesen az egyik menstruaciom alkalmaval a szokottnal sokkal jobban vereztem, es sokkal tovabb is, mint ameddig szoktam. Vegul elmentem nogyogyaszhoz, es kiderult, hogy a peteeresek alkalmaval mar evek ota cisztak alakultak ki a mehemben, a petefeszkemben, amik a menstruacio jelentkezesekor kifakadtak, es tobbek kozott ezek a cisztak okoztak a borzalmas fajdalmakat es gorcsoket. No meg mivel peteeres elott par nappal mar elkezdtek kialakulni a cisztak, az altestem szinte folyamatos gyulladasban volt, es ez nagy mertekben roncsolta az ottani szerveimet. Szedtem tobb gyogyszert, gyogynovenyt, ittam kulonbozo teakat, alkalmaztam kulonbozo praktikakat, de hosszu tavon semmi nem hasznalt. Folyamatos vervetelre es nogyogyaszati vizsgalatokra kellett jarnom, ekozpen pedig folyamatosan petefeszek gyulladasom volt, es egyre inkabb roncsolodtak a lenti szerveim. Idovel meginkabb rosszabbodott a helyzet, megsem tudtak, mi lehet a baj, a vegen pedig mar mutetet enlegettek, meg meddoseget.. Persze nagyon elkeseredtem, igy orvosrol orvosra jartunk, mig vegul ajanlottak egy fogamzasgatlot direkt erre a celra. Most 18 eves vagyok, fel eve szedem a gyogyszert, es szinte teljesen megszuntek a panaszaim. Nincsenek akkora fajdalmaim, neha teljesen tunetmentese zajlik a dolog, elmultak a gyulladasok is. A dolog hatulutoje, hogy babatervezesig nem hagyhatom abba a gyogyszert, mert tovab romlana az allapotom, de jelenleg nem romlik, tehat stabil, szoval megeri, a babarol pedig raerek kesobb gondolkozni. Soha nem tudhatod, mi miert tortenik a szervezeteddel, igy inkabb alaposan -ha ajanlhatom, tobb helyen- vizsgaltasd ki magad, es iinkabb ess at par alkalommal egy kis kellemetlen vizsgalat sorozaton, mint hogy vegzetes problemad legyen, amit nem tudsz idoben kezeltetni.
2014. ápr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!