Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi tévő legyek? Ha emberek...

Mi tévő legyek? Ha emberek közé megyek rám tör a vizelési inger?!

Figyelt kérdés

Segítsetek!! Mit tegyek? Ugyanez a problémám mint ebben a linkben--->

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__574829-mit-cs..


Hétfőn kezdődik a suli. Emiatt nagyon aggódok, ráadásul új suli. Félek, hogy óra közben rám jön majd és mindig majd kikell kéretőznöm emiatt. Pedig szerintem nekem is ez egy egyfajta bebeszélés..mivel itthon semmi bajom nincs, teljesen nyugodt vagyok. De ha emberek közé kell mennem pl. bevásárló központ,suli stb..akkor rám tör a pánik, hogy úristen be is pisilhetek..mert igazából már attól félek, hogy nem fogom érezni ha pisilnem kell. Nagyon félek a hétfőtől:S mit tudnék tenni? kérlek normális válaszokat írjatok!



2012. aug. 30. 20:01
 1/4 anonim válasza:
Heló! Én azt tanácsolom, hogy bátran menj oda az osztályfőnökhöz, beszéld meg vele a gondodat, hidd el meg fog téged érteni! Mond neki, hogy szóljon a többi szaktanárnak a gondodról és te kapjál egy rendkívüli felmentést az alól, hogy órán ne járkáljunk ki WC-re.
2012. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

neked a lelkeddel van a bajod és ez orvost követel, olyat ne modnj vagy ne gondolj hogy úristen be fogok pisilni mert tudatalatt ez beidegződik az agyadba és meghozza az ignert, át kell formálnod a gondolkodásodat a szavaidat pl így az emebrek között jól érzem magam biztos hogy jól kijövök az új osztálytársaimmal sok barátom lesz.

AMúgy baromi nehéz ezeket a lelki dolgokat kezelni főleg egyedül,eddig miért nem fordultál orvoshoz ? szüleiddel beszéltél már erről? mi az oka a pániknak? korábban volt vmilyen traumád ezzel kapcsolatosan?

2012. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erős szorongás, szociális fóbia.

Háziorvos, iskolapszichológus vagy ifj. pszichiáter volna a legjobb neked.

2012. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én írtam a kérdést amit belinkeltél.. és bizony még mindig ez a problémám és emiatt keresek válaszokat még most is... :D ez vicces, milyen szerencsétlen vagyok... na mindegy, örülök hogy rád találtam, ugyanez van még mindig velem is... 2 és fél éve. Hány éves vagy? Sajnos én nem tudok segíteni, annyit csináltam azóta hogy elkezdtem tőzegáfonya kapszulát szedni, meg több ilyen praktikát bevetni mint amiket hólyaghurutnál (felfázásnál) szoktak, hátha ezzel le tudom győzni a beidegződést, de nem megy mindig. Nyáron mondjuk sikerült is felfáznom egyszer, az még rosszabb mint a "sima" inger. Szóval kitartás, majd gondoljunk egymásra a nehéz helyzetekben...

18/L

2012. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!