Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az egyik problémám sikerült...

Az egyik problémám sikerült leküzdeni (gyakori vizelési inger), de ez nem nem sikerül. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Körülbelül tavaly decemberben kezdődött az egész. Fizikálisan és mentálisan is eléggé lent voltam, amikor rámjött az, hogy folyamatos vizelési kényszer. Korábban hasonló problémám nem volt. Iskolában, buszon, akárhol.. Nagyon kellementlen volt.. Idővel a tüntetek enyhültek, és ez március közepére elmúlt (akkoriban volt egy 12 órás autóutam, bár nem amiatt szerintem). Azóta viszont az van, hogy folyamatosan azt érzem, mintha székletet kellene ürítenem. De nem.. Néha persze kell, de kb a nap 90%ban ezt érzem, így elég rossz bárhová is elmenni, stb.. Nemsokára érettségi, és ez nagyon frusztrálttá és dekoncentrálttá tesz. Mit tegyek?
2009. ápr. 18. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Vegetatív zavar a legvalószínűbb. Ezt úgy tudjuk a legpontosabban leszűkíteni, ha urológus szakorvoshoz fordult. Ha azt állapítja meg, hogy organikus ( szervi) problémád nincs, akkor mentális therápiára lesz szükség, de első körben inkább ne gyógyszerhez, hanem gyógyhatású készítményhez gyógyteához ( orbánfű, komló, citromfű, ) és más egyéb homeopáthiás golyók nyúlj. Ezek a készítmények kiváló nyugtató hatást fejtenek ki a vegetatív idegrendszerre, hozzászokás mellékhatás nélkül.

Fontos: Bizonyos időtartam szükséges hatásuk kiteljesedéséhez, tehát kúraszerűen kell alkalmazni őket, de megéri.

Gyógyszetárak, drogériák tartanak ilyesmit.

Ha tájékozatlan vagy kérd a neten homeopáthiában jártas szakorvos tanácsát az alkalmazást illetően.

2009. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!