Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nektek mennyire fájt az abortusz?

Nektek mennyire fájt az abortusz?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 21:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekem jobban,mint neked.
2012. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%
Sajnálatos, hogy ez a legnagyobb baja valakinek ebben a helyzetben, hogy az "anyának" mennyire fáj... a kicsinek mennyire fájhat. ;)
2012. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem, hogy a kicsinek mennyire fáj..tisztában vagyok vele, hogy mit cisnálnék..de ne várja senki tőlem, hogy elrontom az életem egy meg nem született gyerek miatt..valószínű nagy árat foogk fizetni érte, a sors biztos visszaadja, meg aztán a lelki és fizikai fájdalom...tehát iylenektől kíméljetek. ha nem lennék enyni idős, akkor nem folyamodnék iylesmihez..még az sem biztos, hogy terhes vagyok, de elég felelőtlen voltam..tehát megérdemelném..
2012. aug. 28. 21:22
 4/21 anonim válasza:

A műtét maga nem fáj csak utána. Bár személyes tapasztalatom nincs egy bnőm mondta. Én nem ítéllek el érte, bár sajnos a picinek is nagyon fáj. Menj el minél hamarabb, annál könnyebb mindkettőtöknek. Sajnálom hogy ez történt veled, remélem legközelebb okosabb leszel.

minden jót

2012. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy kérdező? Én nem hurroglak le, ha olyan körülmények között élnék, én sem vállalnék gyereket, még akkor sem, ha becsúszna. Lényegesen megnehezítené az életemet, ha most szülnék, jelenleg az az első, hogy szakmát tanuljak, és el tudjak helyezkedni egy olyan munkában, amivel megfelelő körülményeket tudok nyújtani a gyereknek. 19/L
2012. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
végre két értlemes is...15 éves vagyok, és nem faszhiány van, hanem szerelem..és ha ti iylen helyzetben lennétek, nem tudom menynire okoskodnátok.bele sem merek gondolni mit kapnék itthon, ráadásul az életemnek annyi lenne. természetesen már a gondolat is megvisel, tehát nem vagyok egy kegyetlen szörny..és azt meg hagy ne más döntse el, hogy mikor szexelek..tudod az átlagba nem mdinenki tartozik bele
2012. aug. 28. 21:30
 7/21 anonim ***** válasza:
remélem kapsz egy kis fejmosást a szüleidtől...
2012. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
ebben nyugodt lehetsz..:)
2012. aug. 28. 21:45
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hogy nem értelmes válaszokat kapsz, amikor 15 évesen érett nőnek képzeled magad és abortuszra készülsz. 15 évesen ne legyen már semmilyen szerelem akkora nagy, hogy ennyi idősen el kell veszítened a szüzességed. Ha meg ennyire nagy lány vagy, akkor legyél képes védekezni.
2012. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
23%
Kedves kérdezõ ne aggódj a sors nem adja vissza ha megszakíttatsz egy nemkívánt,tervezett terhességet.16 évesen nekem is volt eggy abortuszom,akkor rontottam volna el a sorsom ha megtartom.Azóta boldog kétgyermekes anyuka vagyok.Fájt az abortusz,nagyon meg is voltam íjjedve de nem bánom.10 hetes körûl voltam.Na jöhetnek a lepontozások.
2012. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!