Mit tehetek még?

Figyelt kérdés
2napja el estem.Elég csúnyán horzsoltam le a könyököm..kenegetem Bepanten-nel és próbáltam rá az Aloe Vera-t is de az nagyon csípte.Bekötni csak estére szoktam mivel ugy tudom hogy ha szellőzik a seb akkor gyorsabban gyógyul..Amugy kicsit gennyes is..Mit tehetnék még??Vagy van valami jobb módszer?Segítsetek kérlek!!

2012. aug. 17. 01:51
 1/5 anonim ***** válasza:
a súrlódástól megégett, ezért gennyes a seb felülete. laza steril fedőkötést tegyél rá, vízzel kicsit kilehet tisztítani ha belemenne valami, ha elkezd varasodni, azt hagyd meg míg kemény lesz, azután már valószínű nem kell majd bekötni.
2012. aug. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a gennyes sebekre a sebhintőpor szokott használni leggyorsabban, vegyél a gyógyszertárban.

[link]

2012. aug. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nagyon sokat segítettek..amugy már egy kicsit varasodik de még mindig gennyes :$$ de ezt a seghintőport viszont kipróbálom hátha segít nekem is :) ha valaki tud még valami jó módszert akkor irjon nyugottan :)
2012. aug. 17. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ilyen esetben a Tetránnak a sebhintőpora, illetve amit nagyon ajánlok az a hipermangán.Gyógyszertárban adnak, olcsó és jó. Egy fülpiszkával bekened vele a sebet és ennyi. Hirtelen elkezd majd pezsegni, ami azt jelenti, hogy írtja a bacikat. Fájdalommentes. Valamint összehúzásra kiváló a sudocrem. 1 kis tégely kb 800 Ft.
2012. aug. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2012. aug. 20. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!