Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az izom gyulladásra tehetek...

Whit55 kérdése:

Az izom gyulladásra tehetek meleg borogatást?

Figyelt kérdés
Vasárnap olyan fájdalomra ébredtem, mint még soha. A szó legszorosabb értelmében írom! Bár ezt kissé megcáfolom, mert akkor még csak kezdődött a betegség, de így hirtelen valóban elviselhetetlen volt. Az orvos rekeszizom gyulladást mondott és valóban: a fájdalom felhasított a kulcscsontomra, szétáradt a vállamba, valamint hátul a bordáim is iszonyatosan fájnak! Még aznap este raktam rá HIDEG vizes borogatást, elvégre úgy tudtam, gyulladásra nem lehet meleget tenni. A borogatás viszont alig használt valamit. Olvastam neten több helyen, hogy a melegítés javasolt, a hideg vizes borogatás pedig szigorúan tilos. Most akkor tehetek a gyulladásra meleg borogatást? Mert két napja egy percet se aludtam az éjjel és megmondom őszintén: feküdni is képtelenség, akárhogy próbálkozok!
2012. ápr. 24. 13:32
 1/1 Pancel válasza:
Nekem ugyan ez a problemam mar lassan 1 honapja csak en raadasul be is utottem a lapockamat az agyban es azota a panaszaim ugyan ezek.
2012. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!