Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon zsírosodik a fülem,3-4...

Nagyon zsírosodik a fülem,3-4 hete strandon voltam, és én arra gondoltam hogy begyulladt a fülem, mivel még soha nem volt ilyenem nem is tudom most mi van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2-3 hete nagyon el kezdett zsírosodni a fülem, olyan modon hogy este még a viz szerü is folyik belőle(néha), erős szaga van neki, és barna a fülzsírom, mit tegyek? van itthon tetrán kenőcs, be merjem vele kenni a fülem?, vagy hagyjam és menjek dokihoz??

2012. júl. 20. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj dokihoz, az otthoni kísérletezgetés sokszor inkább árt. Ezt nem bántásból írom.
2012. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
soha nem kisérletezgetek, csak kiváncsi voltam mekkora a baj, de ezek szerint nagyocska, mert dokira szorulok... köszi a választ szia!!
2012. júl. 20. 11:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Nem olyan nagy baj, nem azért írtam. :) Csak az magától nem fog rendbe jönni, és ha még nincs gyulladás, akkor esetleg lehet később. A doki valószínűleg megnézi, lehet tesz bele egy gézcsíkot, az is lehet, hogy kimossa a füled. Mindenesetre menj el, jobbulást!

2012. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el sztem is orvoshoz..! amúgy nekem a gézcsíkos valami az olyan rossz volt... /nem megilyeszteni akarlak/ de lehet hogy csak nekem fájt...
2012. júl. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
volta most kedden, kipórszívózta ,ami bazi sz*r volt, olyan mint ha az agyadba durkált volna. vagy hogy mondjam, felirt egy fül és orr cseppet meg ma(cs) is voltam és szintén ugyan azt csinálta, illetve vissza kell még mennem szerdán is éjjen éjjen.
2012. júl. 26. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:
kiporszívózta?? ilyenről még nem is hallottam ...
2012. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!