Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan lehet segíteni egy...

Hogyan lehet segíteni egy leukémiásnak?

Figyelt kérdés
Nem rokon, nem is közeli ismerős, de nagyon szeretném valahogyan támogatni. Vért szerettem volna adni, mert tudom, hogy az jól jönne, de mivel nekem vérképzési zavarom van, nem adhatok. Pénzzel se tudom támogatni, mert kevés van nekem is. Meglátogatni nem lehet sajnos. Hogyan, mivel támogathatnám a kezelését, vagy akár csak lelkileg? Írjak neki esetleg levelet?

2012. júl. 9. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
se vert, se penzt, se latogatni nem tudod,akkor mit akarsz? Az lenne a legjobb ,ha meglatogatnad. A penzzel amugy sem mennel semmire.
2012. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Épp ezt szeretném megtudni, hogy ezeken kívül mivel lehetne még támogatni. 400Km-t kéne utaznom, ha meg akarnám látogatni, és még az se biztos, hogy beengednének hozzá, mint mondtam, nem közeli barátról vagy rokonról van szó. Gyakorlatilag nem is ismerjük egymást.
2012. júl. 9. 11:34
 3/6 shoona:D ***** válasza:
a levél az sztem nem rossz ötlet :)
2012. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom, nem sok vigasz lehet Neked, de a véreddel amúgy sem menne (hosszú távon) semmire, csontvelőre lenne szüksége. A lelki támogatás viszont ilyenkor felbecsülhetetlen, a levelek, esetleg képeslap írását jó ötletnek tartom. Nem tudom, hogy esetleg van-e közös baráti körötök, ha igen, akkor esetleg egy közös képet is csinálhattok magatokról, a hátulját aláírni és valamilyen kedves üzenetet ráírni pl. "Gyógyulj meg gyorsan, mert már nagyon hiányolunk!". Mi anno ilyen üzenetet küldtünk egy barátunknak, a teljes társaság a megszokott kocsmában ülve lett lefényképezve és a srác még évek múlva is lelkendezve mesélte, hogy mekkora lökést adott neki az üzenetünk.
2012. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy levélben kéne a tudtára adnod, hogy megérintett a betegsége és lelki támaszt nyújtasz neki. Ennyit tehetsz, és ez sokat számít.
2012. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg postán küldj neki szőlő mag lisztet! van egy leukémiás ismerősöm, és neki nagyon bevált, nagyon dicséri!!! Ezen kívül fél kg 2000 ft, sztem nem is egy elérhetetlen áron van ilyen betegségnél! Minden jót kívánok neki!
2013. febr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!