Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elsősegély? (túl rövid-.. )?

Elsősegély? (túl rövid-.. )?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy leírnátok vagy linkelnétek olyan oldalt ahonnan megtanulhatom az elsősegélyt..és ezekhez tartózó dolgokat.

Továbbá valaki leírná nekem hogy pontosan hogyan is kell újra éleszteni(avagy szívmasszázs) valakit?(meg hogy mennyi idő után lép fel károsodás az agyban szóval szeretném tudni minden részletét)

Másrészt a gégemetszésről tudnátok nekem írni pár dolgot?

UI: Joggal kérdezhetitek miért kérdezek ilyeneket?

-Válasz: szeretnék később orvos lenni másrészt pedig nem tudnám magamnak megbocsájtani hogy ha valaki bajba szorulna, akkor ne tudjak segíteni.


2012. jún. 28. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire akarod, akkor végezz el egy elsősegély tanfolyamot a Vöröskeresztnél :)
2012. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elsösegélynyújtó tanfolyamok minden városban vannak érdeklödj utána.

Az újraélesztés, gégemetszés meg olyan módszerek, amiket CSAK orvos végezhet.

2012. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Újraélesztést nem csak orvos végezhet...
2012. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a válaszokat ment a zöld plecsni mindenkinek.

2. gégemetszésről 1 szóval se írtam hogy megakarom csinálni csak kíváncsi vagyok.

Másrészt nincs valami oldal ahol megtudom nézni hogy hol mikor van ilyen vöröskeresztes tanfolyam?

És ez pénzbe kerül és mennyi idő míg elvégzem, meg kapunk valami okiratot is hogy mi ezeket tudjuk? vagy szóval hogy is megy ez?

2012. jún. 28. 22:44
 5/10 anonim ***** válasza:
A www.elsosegelyhely.hu weboldalon találsz olyan videókat, ahol megmutatják, hogyan kell elsősegélyt nyújtani különböző típusú baleseteknél. Ajánlom figyelmedbe. :)
2012. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsónak is.
2012. jún. 28. 22:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Arra azért gondolj, hogy az elsösegélynyújtáshoz nem elég, ha megnézel egy oldalt, hanem azt gyakorolni is kell megfelelö, hozzáértö valaki segitségével, különben többet ártasz, mint amennyit használsz.
2012. jún. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem,és természetesen igazad is .

Azért kérdeztem azt hogy neten hol tudok utána érdeklődni hogy erre fele mikor van ilyen tanfolyam?

2012. jún. 29. 13:18
 9/10 anonim ***** válasza:
[link] ;)
2012. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsónak is. ment a zöld plecsni :D
2012. jún. 29. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!