Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet-e köze a vakbél műtétnek...

Lájrá kérdése:

Lehet-e köze a vakbél műtétnek (ami egy éve volt), a véres széklethez?

Figyelt kérdés
2011 Aug.29-én megműtöttek vakbélgyulladással, és azóta begörcsöl a műtétes seb. kb 3hetebegörcsölt a műtétes sebnél belül és véres volt a székletem az orvosom ajánlotta hogy menjek kórházba de aznap elmúlt a vérzés így nem mentem be, de 3-4 napja megint véres volt a széklet de megint csak egyszeri alkalom volt.
2012. jún. 20. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
én mindenképp elmennék egy belgyógyászhoz...a véres széklet lehet tünete pl aranyérnek, vastagbélgyulladásnak, polipnak, de ráknak is....ne halogasd
2012. jún. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hasi műtétek után gyakran előfordulnak ún összenövések a bélben, ez okozhat fájdalmat.

Mint az első is írta a véres székletnek több oka is lehet, mindenképp vizsgáltasd ki.

2012. jún. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal, amit az előzők írtak, kiegészítve azzal. hogy a vér színéről megállapítható, honnan vérzel. Minél pirosabb, élénkebb színű, annál közelebb van a végbélhez, akár aranyér miatt is lehet. Mindenképp orvos feladata az eldöntése, ezzel ne viccelj!
2012. jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat ! mostmár biztos hogy elfogok menni kórházba de részben parázok emiatt.. hogy mi lesz.. mert a műtét is nekem hirtelen jött ..fel sem tudtam rá készülni. :/ :(
2012. jún. 21. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!