Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vakbél műtét után ebböl baj...

Vakbél műtét után ebböl baj is lehet?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok,3 hete műtötték a vakbelemt,eléggé nagy műtét volt,12cm vágás,szétfakadt csak nem folyt szét a beleim között!A kérdésem az lenne ha eddig nem adódtak komlikációk akkor már nem is lehetnek?(mindaz mellett,h a sebem folyt még az operáció után egy jó darabig...)

A másik kérdésem pedig az lenne,hogy van egy 10kg kislányom aki ma eltört egy tálat(üveg)én pedig autómatikusan felkaptam nehogy szétvágja a kezét teljesen megfeletkezve a sebről!Ez miatt szétnyilhat a sebem?Vagy az már akkor ott rögtön megtörtént volna?

Köszönöm ha válaszoltok!


2011. máj. 30. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudod felhívni az orvost, és megkérdezni? Nehogy itt mi valami hülyeséget mondjunk, és neked meg bajod legyen belőle.


Egyébként szerintem (szerintem, és nem orvos vagyok) ha szétnyílt volna, valószínűleg már éreznéd.

2011. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!