Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi idő alatt gyógyul be?

Mennyi idő alatt gyógyul be?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Táncos vagyok és ma itthon gyakoroltam a jeté ugrásokat, de kibicsaklott a bokám és elestem. Nagyon megijedtem, el is kezdtem szédülni, meg izzadni de gyorsan elmásztam a hűtőig és most jégakkuval jegelem, fel is polcoltam a lábam. Már egy jó 20 perce történt, még sajog, de az előbb megnéztem és nincs bedagadva, viszont egy picit halványan bepirosodott, de nem durván, inkább csak rózsaszínes.. Félek, mert két hét múlva lesz egy táncos felvételi, amin feltétlenül ott kell lennem. Iszonyatosan haragszom magamra, ezerszer megmondták, hogy itthon, egyedül ne gyakoroljak. Hát tessék. Szóval szerintetek mit tudnék még csinálni a hamarabb gyógyulás érdekében, és vajon így mennyi idő lesz?
2012. jún. 20. 12:39
 1/1 anonim válasza:
Kyani Nitro fx-el kenegesed... [link]
2012. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!