Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha porclevállás van a térdben,...

Hetyix kérdése:

Ha porclevállás van a térdben, az milyen idő alatt gyógyul meg?

Figyelt kérdés
1 héttel ezelőtt voltam az orvoshoz, mert elestem elég szépen, és nagyon fájt a tértem. Csináltak röngten felvételt, és azt mondta az orvos hogy porclevállásom van. Begeipszelték a lábom, és azt mondta hogy 2 hét mulva mennyek vissza. Mostmár (1 héttel az eset után) rendesen tudtok járni, bár inkább nem teszem nehogy valami baj legyen. Elvileg nem kellesz műteni, csak akkor ha nemjól forr össze. Ha 1 hét mulva visszamegyek az orvoshoz, elképzelhető hogy még vagy 4-6 hétig visszateszik rá a gipszet? Az válaszokat előre is köszönöm. 15/F
2010. dec. 14. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd meglátjuk kell-e műteni, mert akiket én ismertem és porcleválásuk volt, azt nem gipszelgették egyiket se, hanem rögtön műtötték..
2010. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem... És ha (remélem) nem kellesz műteni? Mert nincs annyira levállva. A felvételen látszik, hogy annyira nincs megsérülve. A doki elég nyugodtan kezelte a helyzetet. Akkor tesznek rá még 1x gipszet?
2010. dec. 14. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!