Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mostanában nagyon sokat...

Mostanában nagyon sokat szédülök, mitől lehet ez? 19/l

Figyelt kérdés
Rendesen eszem, eleget iszom, nem vagyok a tűző napon, sőt az utóbbi időben főleg benn vagyok a házban, mert tanulok az érettségire. A vérnyomásom is szerintem normális, most pl 114/52 volt, e körül szokott mozogni általában. Eddig csak akkor szédültem nagyon, mikor felálltam, de olyankor sokszor előfordult, hogy elsötétült a világ, elvesztettem az egyensúlyom és a földön "tértem magamhoz" (de nem elájultam) Most azonban, ha megyek akkor is folyamatosan bizonytalan a talaj, úgy érzem, hogy kicsúszik a lábam alól a talaj. Mi lehet ez?
2012. jún. 20. 11:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszaidat! :)))
2012. jún. 20. 12:30
 12/15 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen, remélem tudtam segíteni.
2012. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia, kimondtál egy kulcsszót, ami esetleg más irányban is elviheti a választ kérdésedre.

-Depresszió-

Nekem szorongásos és pánikbeteg szindromám van és amikor gyógyszert szedtem ezekre, akkor éreztem ilyen tüneteket, amiket te is vázoltál. Az ájulás érzés gyógyszerek előtt is jelen volt nálam, de Xanax-ra és Citagen-re egy csomó más is előjött: erre a "talaj kicsúszásra" én is emlékszem, ez nagyon jellegzetes volt és egyben ijesztő...Aztán hangokat kezdtem el éjjel hallani és majdnem kiugrottam az ablakon, az éjszaka közepén ki kellett mennem az utcára, mert úgy éreztem, megőrülök. Aztán nem bírtam tovább és fokozatosan leszoktam a Xanax-ról (ez volt a nehezebb).

Most már nem törnek rám a rohamok, mint rég, igaz, nem gyógyúltam meg, most épp más szervrendszerem vette célba a "drága".

Remélem, segít valamennyit, hogy leírtam ezt.

2012. jún. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod!! én is szedtem gyógyszert, de leálltam róla. Meg én eleinte frontinnal tömtem magam, de azt hamar "letettem"
2012. jún. 21. 11:31
 15/15 anonim ***** válasza:
Frontin az ugyanaz, mint a Xanax. Mármint u.az a hatóanyaga, csak más a gyártó.
2012. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!