Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mostanában gyakran fáj a...

Mostanában gyakran fáj a fejem, szédülök és szúr a szívem. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Magas a vérnyomásom,de nem nagyon szedem a gyógyszert. Ez lehet az oka? 19vok,nem akarok életem végéig gyógyszert szedni. Ezt nem lehet kivizsgáltani,h mitől magas?
2009. jún. 4. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen , a magasvérnyomás az oka. Lehet genetika, túlsúly.
2009. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet a magas vérnyomás miatt.

Én is fiatal vagyok, nekem is magas. Gyógyszert nem szedek rá, de néha úgy érzem kéne.

Szerintem szedd a gyógyszert, ha nem akarsz meghalni.

És nem szabad úgy, hogy néha szeded, néha nem mert csak rosszabb lesz.

Beszélj az orvosoddal, hogy vizsgáljon meg, hátha elhagyhatnád a gyógyszert valamikor.

De biztos nem viccből írta fel, azt be kell szedni.

2009. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajna az orvosom nagyon béna,nem bízok benne. Tegnap 140/90 volt a vnyomásom,az nem olyan magas,erre szedek betaloc zok-ot,mások a 160as vnyomásra sima betalocot szednek. Nem lehet,h tul erős ez a gyógyszer?
2009. jún. 4. 17:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Erős? Nem. Betaloc szerintem nem ér semmit. Kérj új gyógyszert, mondd , hogy ez nem válik be neked. Gyógyszer mellett nem lehetne ilyen magas a vérnyomásod.
2009. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kb 5éve szedem,kisebb-nagyobb szünetekkel. Azért a dokinak ennyi idö alatt rá kellett volna jönnie,nem? Am hiába mondom neki,h fáj a fejem,stb,nem érdekli,azt mondja,szedjem csak a gyógyszert. :s
2009. jún. 4. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
De. Kérj egy beutalót a kardiológiára, ott írnak fel normális gyógyszert. Vagy válts orvost. Betaloc Zoc szerintem nem ér semmit.
2009. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez így nincs rendben. Kérj teljesebb kivizsgálást, és válts orvost.

Gyógyszert mindenképp kellene szednem, de ez az orvos valóban rossz választásnak tűnik, ha hiába mondod neki, hogy problémád van.

2009. jún. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) Hát ma újra próbálkoztam a dokinál,de mintha meg se hallaná,amit mondok. :S
2009. jún. 5. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!