Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Atópiás ekcémát ti hogyan...

Atópiás ekcémát ti hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés

Aki hasonló problémában szenved légyszives ossza meg, hogyan lehet a legjobban kezelni.

És most nem a csecsemő kori ekcémáról van szó, mert legtöbben kinövik, de én 22 évesen még nem tudtam kinőni.

egész testem ekcémás , én flucinart + valamilyen testápolóval kombinálom a krémet, azzal kenem fürdés után.

Továbbá, a tenger parton tényleg kezd gyógyulni, de nincs rá keret, hogy sokáig ott tartózkodjak.

Próbálom nem vakarni, de nem bírom megálni, nem bírok ki 24 órát vakarás nélkül, eszméletlen szar így énli.



2012. máj. 24. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem fémallergiával társul.

Locoiddal kenem,és rengeteg gyógyszertári antiallergén testápolóval (ami csecsemőknek van)

És mindennap kenem,akkor is ha nincs épp,mert nehezebben jön elő.

Fárasztó minden este fürdés után tetőtől talpig bekenni magam,de muszáj.

2012. máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet, hülyeséget mondok, de a Halicar kenőcs papírján mintha olvastam volna, hogy erre a betegségre is jó. nekem a fülem mögött volt egy nagyon ekcémás rész. a bőrgyógyászaton nekem is Locoid krémet írtak, de az csak addig használt, amíg klenegettem. aztán kipróbáltam a Halicar-t és már semmi panaszom, már csak kb. kéthetente kenem vele.
2012. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

igen, a locoid nekem is csak ugy használ,ha amint picit is érzem hogy előjön,kenem az adott részt.

egyrészt drága is,másrészt a doki nehezen irja fel,merthogy erős krém.

2012. máj. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek vény nélkül is ki fogják adni nekem? A flucinár is vényköteles , de nekem már ki szokták adni nélküle is.
2012. máj. 24. 23:16
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem semmi vénykötelest nem adnak ki vény nélkül,bár ez város,nem ismernek
2012. máj. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
melyikre gondolsz? Locoid vagy Halicar? a Locoid nagyon erős szteroid és vényköteles. a Halicar vény nélkül vehető.
2012. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!