Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez tényleg igaz, hogy így...

Ez tényleg igaz, hogy így mennek a dolgok a kórházban?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket, ami eléggé ledöbbentett, itt van: [link] nem tudom, mennyi a valóságtartalma, de ha tényleg így működnek a dolgok, akkor eléggé le vagyok döbbenve...

(ha vki nem akarja végigolvasni, kb annyi a lényeg h a csaj terhes volt, de aztán volt 1 vérzése, orvoshoz ment aki kb hazaküldte h nincs semmi baj, aztán pár nap múlva fájdalmai lettek, gondolta h megindul a szülés, férjével elmentek ebbe a MÁV kórházba, ahol kb alig akartak szobát adni nekik, és folyton azt kérdezgették, hogy miért oda ment, kinek a kije stb. Aztán mikor megszületett a gyereke kiderült h 1 hete halott volt.)



2012. máj. 24. 05:35
 1/4 anonim ***** válasza:
nem egyszerű a helyzet, de az túlzás, hogy így mennek a dolgok. azért előfordul 1-1 ilyen eset is, de nem minden napos.
2012. máj. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván kórháza válogatja, de elég gyakori a hasonló. Az orvos elküld, mert nincs kedve dolgozni, és könnyen lehet hogy ebbe belehal valaki, vagy súlyosbodik az állapota.
2012. máj. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg előfordul ilyen, de azért nem ez az általános.

Ha egy állapotos nő nőgyógyászhoz megy, hogy nem érzi jól magát, akkor szinte teljesen biztos hogy elsőként szivhangot néznek. Márpedig igy egyből kiderül, ha a baba már nem él. Vérzéssel meg azonnal kórházba utalnak.

Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

2012. máj. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kórházban dolgozom, pontosabban klínikán. nálunk ilyen nincs
2012. máj. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!