Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen a fül felszúrása 12-16...

Milyen a fül felszúrása 12-16 éves korban?

Figyelt kérdés
Mennyire fájdalmas?

2012. máj. 23. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan, mint kiskorban, vagy idősebben. Búg a gép, kicsit ijesztő, a füledben pukkan valami, és utána olyan zajos a világ, zúg a fejed. Igazi fájdalmat én nem nagyon éreztem, inkább az ijedelem, és a zúgás az, ami zavaró.
2012. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mit értesz alatta? Az orvos általi felszúrást betegség miatt vagy a kozmetikai "kifúrást", mert fülbevalót akarsz? a kettő nem ugyanaz.
2012. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Orvosi felszúrást középfülgyulladás miatt.
2012. máj. 23. 13:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és köszi.
2012. máj. 23. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Állítólag nem túl kellemes, de nekem még soha nem szúrták fel. Nyugaton már nem csinálnak ilyet, van rá valami más technika (ezt primitívnek tartják). Nézz utána, hátha itthon is elérhető ilyen megoldás.
2012. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem túl kellemes, de túl lehet élni. Inkább ezt, mint hogy később nagyobb baj legyen belőle. Különben életkortól független. Te már nemcsak azt látod benni, hogy "bánt a doktor bácsi", hanem tudatosan azért vállalod, hogy meggyógyulj. Mielőbbi gyógyulást! Fel a fejjel!!!
2012. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Sokat segítettetek.

2012. jún. 20. 09:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!