Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 16 éves vagyok és orrsövényfer...

16 éves vagyok és orrsövényferdülésem van. Ilyen idős korban lehet műttetni?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, mert éneklek.. és sokszor dugul be, nagyon zavaró. köszi előre is
2011. júl. 24. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet..Nekem is megműtötték ennyi idősen..
2011. júl. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Neked mik voltak a tünetek?
2011. júl. 24. 01:44
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok..

A tüneteim a következők voltak.Állandóan úgy éreztem hogy megvagyok fázva.Orrfolyás,orrdugulás,és néha szaglás elvesztése..Elég pocsék volt,így műtét lett a vége..

2011. júl. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Woren116 válasza:
Hát, nekem is van, de kezdődő. 16 éves vagyok én is, és eléggé megszerettem volna műttetni, de az orvos azt mondta, hogy mivel az arccsontom még növőben van, ezért jobb a műtétet elhalasztani, de nemismerlek és nemvagyok orvos. Javaslom ha van akkor keress egy orvost, akit lehetőleg ismertek. Ő nem fogja azt mondani, hogy műtsétek/ neműtsétek, csupán anyagi okok miatt, Ja és én úgy tudom, hogy van más megoldás is, valamiféle orrszabályzó sín éjjszakára:)) remélem segítettem
2011. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi^^ :D
2011. júl. 25. 01:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!