Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrsövényferdüléses műtétet...

Orrsövényferdüléses műtétet csinálnak 14 éves korban?

Figyelt kérdés
Szörnyű, utálom, éjszaka nem kapok levegőt, szinte ülve alszom (már több éve), kicsit látszik is (de úgy fényképen szerintem nem igazán, de ettől függetlenül borzalmas. Olyan, mintha mindig náthás lennék. Én nagyon szeretném a műtétet, mert olyan rossz, hogy nem kapok elég levegőt és éjszaka meg többször felébredek, mert elfogyott a levegő :( szóval csak lehetne valamit tenni, nem..??
2012. máj. 9. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megműtik. Eltörik a csontot az orrodba,és helyrerakják, meg kiveszik ami nem kell oda.
2012. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyerekeknek és felnőtteknek is csinálnak ilyet, ha nincs valami speciális akadálya. Nagyon kellemetlen dolog, ismerőseimnek volt ilyen.
2012. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Inkább ez, mint hogy ne kapjak soha levegőt... Van nekünk is egy ismerősünk, majd ot jól kikérdezem :) de remélem tényleg megcsinálják... Nyáron meggyőzöm anyát, hogy menjünk el.. De ha még meg is csinálják: én szörnyen rettegek mindenféle műtéttől, még egy kics vértől is rosszul vagyok, meg ha el se altatnak, én tuti bepánikolok. Ezzel mit kezdhetnék..?
2012. máj. 9. 23:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak nagyon speciális esetben műtik meg gyerekkorban az orrsövényt, ugyanis ilyenkor még változik. Nekem 17 éves koromban azt mondták még várni kell.
2013. febr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!