Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fogszabályzást csinálnak...

Fogszabályzást csinálnak tb-re? Ajánlottak egy fogszabályzó dokit, felhívtam időpontért, és kérdezték, hogy magán vagy KÖRZETI? Létezik a nem sima fogorvosnál is, h körzeti? Ha igen, honnan lehet tudni, kihez tartozok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát jó hogy körzetenként be van osztva. :D Amúgy általában a megfelelő sztk-ban, vagy kórházban keresendő, de kérdezd meg pl. a háziorvosod, neki tudni kell. :D Esetleg Arany oldalak, vagy google, helyi újság. És ez a sima orvos.

Magán meg ugye akinek csengeted a pénzt. Mehetsz akár az ország másik felében is fogászatra.

TB pontosan már nem tudom hogy van, magán orvosnál leginkább te állod a cehhet. Tb támogatás csak 18 év alatt van, de akkor is belekerül azért szép összegbe (bár kinek mennyi a sok ugye :D), 18 év felett pedig semmi támogatás. De kérdezz rá, én ezt csak hallomásból tudom.

2012. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!