Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit mondjak a dokinak? Bemenje...

Mit mondjak a dokinak? Bemenjek egyáltalán?

Figyelt kérdés

Szóval 3 hónapja írattam fel fogamzásgátló tabit, azt mondta, hogy a 3. levélnél menjek vissza.

Viszont amíg vártam, kijött az asszisztens, és megkérdezte, hogy ki vár tablettára, és nekik be sem kellett menni, csak megkapták a szokásos receptjüket.


Szerintetek nekem be kell mennem, vagy elég, ha a receptre várok?

Nincs amúgy semmilyen problémám a tablettával, talán csak az, hogy a szünet 6. napján jön meg, és a 4. tabinál múlik el... Meg jó lenne egy vérvétel (pofátlanság lenne kérni, hogy utaljon be?)


2012. máj. 22. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha be szeretnél,menj nyugodtan,ezért fizeted a tb-t.

Ha vérvételt szeretnél,kérj nyugodtan.

Inkább csináljanak feleslegesen mint baj legyen.

2012. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta, hogy a 3. levél után menj vissza, akkor be kell menned.

Vérvételre nyugodtan kréjél beutalót, legfeljebb nem ad, de 50 % az esély, hogy igen. :-)

2012. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem menj be, biztos okkal mondta hogy a 3. levél beszedése után keressed fel.

Nyilván csak azt kérdezi majd meg hogy minden rendben van-e, jól vagy, nem érzel-e mellékhatásokat.

Utána elég lesz csak Neked is receptre várnod, mert a szűrést évente kell elvégezni.

Én lassan 5 éve szedek tablettát és nekem is a szünet végefele jön meg és belelóg a tabletta szedésében, de nekem azt mondta a doki hogy ez is természetes, nincs gáz :)

Vérvételre meg simán beutalhat ha kéred.

Bár, lehet inkább átirányít a háziorvoshoz hogy Ő adjon beutalót.

21/L

2012. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi a válaszokat :)

Remélem adni fog vérvételre papírt. Amúgy szerintetek kérhetem, hogy akkor már kelljen vinnem vizeletmintát is, meg nézzenek vércukrot, vasat, stb?:D Vagy csak a vese-, májfunkciókat fogja beikszelni? Mert akkor nem tőle kérek, hanem inkább a háziorvostól, ne kelljen már többször bemennem vérvételre..

2012. máj. 22. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:

orvosfüggő


nekem amikor csináltatott vérvételnél neki kellő viszgálatokat,kértem hogy nézessen már egyebet is,ne kelljen kétszer

simán felirta ugy,neki nem kerül semmibe

2012. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!