Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap este? (Nagyon MEGIJEDTEM)

Tegnap este? (Nagyon MEGIJEDTEM)

Figyelt kérdés

Elkezdett gyorsan verní a szívem és halálfélelmem volt :(

Ugy kezdödött az egész hogy nyomott a mellkasom és még néha most is nyom :( mit csináljak? félek hogy valami bajom van


2012. ápr. 9. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ a diagnózis felállítása. Attól, hogy hány éves vagy, volt-e hasonló problémád stb. Lehet pánik szindróma, ha amúgy nincs szervi bajod. Ilyenkor az idegrendszer fizikai (szervi) tüneteket produkál, tisztára úgy néz ki, mintha szívinfarktusod lenne, de nem az, hanem pánik, nagy-nagy halálfélelemmel, tisztára, mint az igazi. Egyetlen megoldás, alapos kardiológiai kivizsgálás, ha negatív, akkor jön a pszichiáter, aki ad erre gyógyszereket. (Ha ez van, nem kell félni, kellemetlen, de belehalni nem lehet!)
2012. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát régebben voltam és semmi bajom nem volt és régebben is már volt ez :( de akkor ugy hogy nem kaptam levegöt de kaptam csak azt hittem megfulladok és most is néha nyom mikor elgondolkodok rajta
2012. ápr. 9. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!